Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod B, 6. patro

Silikonové implantáty německého výrobce POLYTECH Health and Aesthetics jsou obrazem tradičního, inovativního a precizního přístupu k potřebám estetických zákroků v oblasti ženských ňader.

Prsní implantáty jsou vyráběny s nejvyšším podílem ruční práce v tomto oboru a jako jediné svého druhu jsou jednotlivě opticky a mechanicky několikrát v průběhu výroby kontrolovány.

Společnost Nagor založená v roce 1979, jako součást skupiny GCA, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní implantáty té nejvyšší kvality. Prsní implantáty Nagor splňují jakostní požadavky norem ISO a mají certifikát CE. V oblasti výroby prsních implantátů má společnost zkušenosti od roku 1979 a vyrábí více než 300 typů implantátů.

B-Lite je revoluční změnou ve výrobě prsních silikonových implantátů. Až o 30 % nižší hmotnost ve srovnání s nyní používanými implantáty nabízí klientkám nejen mimořádný komfort, ale zejména nižší riziko zdravotních komplikací souvisejících právě s hmotností implantátů. Současně je k výrobě použito těch nejkvalitnějších, dlouhodobě ověřených materiálů a nijak se nemění operační postupy, což významně přispívá k maximální bezpečnosti implantace. Výroba probíhá v německé společnosti Polytech, patentovaná technologie je vlastnictvím společnosti G&G Biotechnology Ltd., Izrael.

Prsní implantáty MENTOR® plněné kohezivním MemoryGelem® splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou. Kvalita a bezpečnost těchto implantátů je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií a evropskou i americkou certifikací. Americkou certifikaci kvality získaly implantáty MENTOR® dokonce jako první na světě.