Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod B, 6. patro

Prsní implantáty NAGOR

Prsních implantátů je na trhu velká řada. Liší se výplní, tvarem, profilem, velikostí a dalšími aspekty. Každý výrobce však musí splňovat požadavky a kritéria předpisů Evropské unie!

nagor

Základní rozdělení u implantátů je na kulaté a anatomické. Díky kulatým implantátům budou Vaše prsa vypadat plněji, podobně jako vypadají při použití push-up podprsenky. Ty anatomické zase naopak působí přirozeněji.

Otázku přirozeného vzhledu může ovlivnit také profil implantátu - nízký, střední, vysoký a extra vysoký. Často zmiňovaným je také povrch implantátů, který může být buď zcela hladký anebo texturovaný, což napomáhá tomu, aby implantát lépe přilnul k prsní tkáni.

Značka NAGOR

Společnost Nagor založená v roce 1979, jako součást skupiny GCA, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní implantáty té nejvyšší kvality. Prsní implantáty Nagor splňují jakostní požadavky norem ISO a mají certifikát CE. V oblasti výroby prsních implantátů má společnost zkušenosti od roku 1979 a vyrábí více než 300 typů implantátů.

nagor

 

Záruka implantátů

Pro všechny NAGOR implantáty platí garanční podmínky GCA Comfort guarantee, kdy výrobce garantuje bezplatnou náhradu implantátů v případě ruptury a kapsulární kontraktury BAKER III. a IV. http://www.gcaesthetics.com/products/warranty

Implantáty společnosti NAGOR

SILIKONOVÝ GEL

Silikonový gel je vyroben v souladu s nařízením FA a je tudíž opatřen certifikátem FDA.

Správa potravin a léčiv (Food and Drug Administration, FDA) je vládní agentura Spojených států amerických zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv (pro lidi i zvířata), kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

OBAL IMPLANTÁTU

Všechny Nagor implantáty jsou vyrobeny z kvalitně provedených silikonových vrstev, aby zlepšily nepropustnost obalu, a zároveň mají jedinečnou 360° bariérovou vrstvu za účelem minimalizace propustnosti gelu.

TEXTURACE IMPLANTÁTU

Obal implantátů je texturován dle speciální technologie Nagotex, která eliminuje vznik kapsulární kontraktury. Ideální kombinace jemné texturace s vysokou četností pórů na povrchu implantátu zvyšuje přilnavost k prsní tkáni a tím zmírňuje riziko komplikací.

PORTFOLIO NAGOR

Nejznámější a nejpoužívanější implantáty jsou kulaté implantáty IMPLEO a anatomické implantáty CoGel.

Kulaté implantáty IMPLEO

Kulaté implantáty jsou určeny pro ženy, které touží po plném dekoltu, s kulatými křivkami na vrchní části prsu. Na výběr jsou implantáty s vysokým, středním a nízkým profilem.

impleo

Mezi hlavní výhody IMPLEO implantátů patří:

  • Speciální technologie NAGOTEX pro texturaci povrchu implantátu, texturace pomáhá přilnavosti k prsní tkáni a tím snižuje riziko kapsulární kontrakce
  • Výběr z 38 velikostí
  • Obsahují speciální gel Silogel Twist, který vydrží extrémní podmínky bez toho, aniž by se poškodil
  • Obsahuje vysoce kohezivní gel, který zaručuje pevný, stabilní, ale vysoce přizpůsobivý tvar

Anatomické implantáty CoGel

Anatomické implantáty dodávají prsům přirozený vzhled. Kolekce CoGel nabízí 9 různých druhů implantátů v 90 variantách velikostí.

cogel

Mezi hlavní výhody CoGel implantátů patří:

  • Speciální technologie NAGOTEX pro texturaci povrchu implantátu, texturace pomáhá přilnavosti k prsní tkáni a tím snižuje riziko kapsulární kontrakce
  • Speciální stabilní gelový silikon CoGel – poskytuje větší bezpečnost a kontrolované rozložení
  • Výběr z 3 různých výšek - u anatomického tvaru navíc společnost NAGOR vyvinula vyšší profil implantátu v plnější části kapky tzv. profilu (pro bujnost poprsí) a tenčí profil v části zúžené, čímž dosáhla dokonale přirozeného efektu.

Odolnost implantátů NAGOR

Implantáty jsou testovány a vyráběny podle přísných norem v té nejvyšší kvalitě. Každý kus implantátu Nagor prochází přísnou kontrolou.

Podívejte se na odolnost implantátů NAGOR zde: https://www.youtube.com/watch?v=SF9sDUPN_-M

Prohlášení o shodě

Prohlášení o shodě je dokument, kterým výrobce dokladuje, že správně posoudil shodu výrobku s požadavky příslušných nařízení vlády. Tento dokument je nutnou podmínkou uvedení výrobku na trh.
Kromě vystavení prohlášení o shodě je také požadováno označit výrobek značkou CE, popř. značkou CE s uvedením čísla notifikované osoby, která posouzení shody provedla.

Připojením označení CE na výrobek výrobce prohlašuje na svou výlučnou odpovědnost, že výrobek je v souladu se všemi zákonnými požadavky k dosažení označení CE a tím zajistí platnost pro daný produkt za účelem prodeje v celé EU.

Implantáty NAGOR mají CE 01191.

POOPERAČNÍ PÉČE

Po augmentaci je opora pro Vaše prsa velmi důležitá. Nějakou dobu trvá, než je výsledek zákroku konečný. V této době je klíčové Vašim prsům poskytnout maximální péči, a to nošením speciálního pooperačního prádla LIPOELASTIC®, které je k tomu určeno. Tělo si okolo implantátu několik dní vytváří kapsuli, což znamená, že implantáty obrůstají okolní tkání. Po tuto dobu je tedy nutné nosit kompresní podprsenku a tím minimalizovat riziko asymetrie prsou. Pooperační prádlo LIPOELASTIC® také pomáhá minimalizovat otoky, podlitiny a vznik keloidních jizev, formovat kontury a stabilizovat implantáty, snižovat riziko infekce a bolestivost a v neposlední řadě také urychlovat proces hojení.

pooperační prádlo

Společnost LIPOELASTIC přináší 2 kroky – 2 kusy pro perfektní výsledek augmentace. Neocenitelným pomocníkem v první fázi pooperační péče je podprsenka PI speciál, která je důležitá pro fixaci implantátů a ideální pro vytvarování poprsí. Doporučujeme ji nosit ihned po augmentaci, nepřetržitě po dobu 3 týdnů. Hlavní výhodou podprsenky PI speciál jsou bezešvé, dvojvrstvé a tepelně tvarované košíčky z elastického bavlněného materiálu, který je velmi komfortní i při dlouhodobém nošení. Toto zpracování eliminuje nežádoucí tlak či podráždění pokožky a zároveň umožňuje snadnou manipulaci. Speciálně zdvojené košíčky zajišťují vyváženou kompresi a optimální prsní podpěru. Z hygienických důvodu se doporučuje mít 2 kusy pooperační podprsenky LIPOELASTIC, kterou je možno nosit dlouhodobě na volný čas i spánek po úplném doléčení.

V druhé fázi pooperační péče doporučujeme podprsenku PI UNIQUE, kterou se doporučujeme nosit 6 týdnů následujících po první fázi. Pokud patříte mezi ty ženy, pro které je pohyb závislostí, tento typ podprsenky oceníte. Využijete ji nad rámec rekonvalescence ještě během sportovních aktivit. Střih a design podprsenky ke sportu přímo vybízí. To ostatně samy poznáte během léčebného procesu. Implantáty jsou pevně stabilizovány, výdej energie a spalování podporuje i funkční technologie Active Dry, která odvádí pot z pokožky a zanechává ji svěží.