Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


AUGMENTACE PRSOU

(příspěvek číslo: 2836)
dne: 24.11. 2010

Dobrý den pane doktore, byla jsem u vás na zvětšení prsou, jsem cca.2,5 roku po operaci, pravidelně chodím na mamo a sono takže by žádný problém být neměl, každopádně mě často bolí pravé prso vetšinou když ležím, je to normální nebo to časem zmizí? někdo mi říkal že je to tím že jsem před tím měla hodně malé poprsí a ted mám objem 350, dále jsem se chtěla zeptat jizvy mám stále hodně viditelné, co mi doporučíte na zesvětlení? někde jsem četla o metodě že se jizva vyřízne a znovu zašije, nevím přijde mi to jako blbost protože stále z jizvy bude další jizva, díky za odpoveď V.

Dobrý den,
nejlepší bude, když se u mě někdy zastavíte, kontaktujte mě na mailu nebo mobilu, donluvíme si schůzku a uvidíme co se dá dělat. Rád bych Vám poradil už na tomto místě, ale vymýšlel bych si a možná bycvh napsal nějaký podobný nesmysl např. jako to, že jsme prs výrazně zvětšili a proto je bolestivý :-)
Hezký den !
T.Kydlíček


Macrolane

(příspěvek číslo: 2835)
dne: 23.11. 2010

Dobrý den pane doktore,
chtěla bych se zeptat, zda používáte na zvětšení prsů výplňový materiál Macrolane a jaký máte na něj názor.Popř. kolik u vás takto zvětšená prsa stojí.
Děkuji Urbanová

Dobrý den,
nikoli, tento způsob zvětšení prsů neprovádím a protože mám k této metodě zásadní výhrady, tak to ani neplánuji.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zmenseni prsou

(příspěvek číslo: 2834)
dne: 22.11. 2010

Dobry den,chtela bych se zeptat mohla bych se u Vas objednat na konzultaci a jaka je cekaci doba na operaci zmenseni prsou?Budete potrebovat vysetreni od ortopeda,gynekologa a mamologicke vysetreni? S pozdravem Marhanova.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru! :-) Asi nejlepší by bylo osobně se sejít, vše důkladně probrat, zvážit a pak uvidíme co by bylo nejlepší. Kontaktujte mě na tl.č. 603 838 838, nebo mailu kydlicek@fnplzen.cz a domluvíme si konzultaci. Nic nepotřebujete, žádná vyšetření potřeba nejsou. Účast zdravotní pojišťovny je možná ale pouze v případě, že se jedná o skutečnou gigantomastii, tedy nikoli pouze o objemnější nebo pokleslá prsa. Musí se jednat skutečně o prsa, ze kterých na jedné straně při operaci ubereme alespoň 800 g. Ale to všechno si řekneme až se osobně setkáme a společně vše uvážíme. Čekací doba se pohybuje okolo 2 měsíců.
Hezký den !
T.Kydlíček


abdominoplastika

(příspěvek číslo: 2833)
dne: 19.11. 2010

Dobrý den, zajímalo by mě jak bude vypadat přišití pupíku při abdominoplastice, o jaký jde steh a zda to bude vidět. Děkuji moc za info.Michala

Dobrý den,
pupek během abdominoplastiky zůstává na místě, vyvede se podobně jako knoflík dírkou. Obvykle se používá steh běžný, adaptační a výsledná jizva nebývá žádným výraznějším problémem.
Hezký den !
T.Kydlíček


skolioza zad

(příspěvek číslo: 2832)
dne: 19.11. 2010

Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně zlepšení vzhledu zad při skolioze. Nemám ještě tak velké zakřivení zad při kterém by se dala pater narovnat operativne, skolioza je však pro mě z estetického hlediska velkým problémem. Díky skolioze mám velmi vystouplé lopatky a celkově vystouplejší jednu polovina zad. Bylo by možné tento problém zmírnit pomocí plastické operace? Jsem laik, ale měla jsem na mysli např. obaleni lopatek nějakými implantáty, aby to nebylo tolik vydět, nebo něco podobného.

Mnohokrát děkuji za odpověd

S pozdravem Nardelliová

Dobrý den,
velmi rád bych Vám pomohl, ale musím říci, že jsem se s takovým přýnám dosud nesetkal a ani nevím kdo z kolegů ano. To ale samozřejmě nevadí, pokud chcete, navštivte mě nějaké pondělí dopoledne (á,30-11,30hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám pro podobnou problematiku poradnu.
Hezký den !
T.Kydlíček


Abdominoplastika odpověď ze dne 7.11.

(příspěvek číslo: 2831)
dne: 18.11. 2010

Dobrý den, pokud bych se vešla do 35.000,-Kč, ráda bych si dohodla termín návštěvy, abychom dohodli termín operace. Uvažuji o termínu
v měsíci květnu 2011.Kdy a kde si mohu objednat návštěvu Vaší ordinace ke konzultaci.
Děkuji,Eva

Dobrý den,
určitě nejlepší bude, když mě budete kontaktovat na mém mailu kydlicek@fnplzen.cz nebo na tlf. č. 603 838 838, event. je možné kontaktovat mojí asistentku paní Bc.S.Galuškovou na č. 603 898 514. Najdeme nějaký vhodný termín konzultace, při které vše důkladně probereme a zvážíme.
Hezký den !
T.Kydlíček


abdominoplastika a faceliftik

(příspěvek číslo: 2830)
dne: 17.11. 2010

Dobrý den pane doktore.Chtěla bych se zeptat,jestli by bylo možné spojit abdominoplastiku a faceliftink do jednoho zákroku a jaká by byla cena.

Dobrý den,
z čistě technického hlediska spojit dva větší výkony jako je abdominoplastiku a face lifting do jednoho supervýkonu není žádný problém, je ale třeba počítat určitě se 4 nebo i více hodinami operování, čemuž ale odpovídají i rizika možných celkových komplikací... Já osobně nepovažuji takové spojování za vhodné a proto to nedělám. Určitě najdete pracoviště, které Vám tento požadavek splní, ale já osobně to nepovažuji za dobré řešení.
Hezký den !
T.Kydlíček


liposukce

(příspěvek číslo: 2829)
dne: 11.11. 2010

Dobrý den pane doktore,
chtěla bych se zeptat, jestli provádíte tumescentní liposukci a jak se přibližně cenově pohybuje a jestli se cena odvijí od množství tuku nebo je vždy stejná, ať je pacient štíhlý nebo tlustý. Děkuji.

Dobrý den,
ano, provádím tumescentní manuální liposukci, tedy tu, kterou považujeme za klasickou a já osobně za nejúčinější. Cena operace se odvíjí od množství operovaných krajin a odsátého objemu, takže je rozdíl, zda se jedná o drobnou korekci u štíhlé klientky nebo o objemnější odsátí klientky s nadváhou.
Cenu liposukce vždy přesně a závazně určím při konzulotaci, takže s ní klientka může napevno počítat.
Hezký den !
T.Kydlíček


vyplnění vrásek horního rtu

(příspěvek číslo: 2828)
dne: 9.11. 2010

mám dotaz ohledně mé 80 leté mamky, která by si po zhotovených nových zubech, chtěla nechet upravir horní rty, kde má hodně vrásek, které má i v celém obličeji,vzhledem k jejímu věku má to smysl děkuji Dana

Dobrý den,
tzv. stárnoucí obličej je komplexní problematika a obvykle se nevystačí pouze s operací, ale je nutné navázat např. chemickým peelingem, ošetřením laserem či aplikací výplňových materiálů tzv. fillerů.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2827)
dne: 8.11. 2010

Dobrý den pane doktore, pročetla jsme si spoustu příspěvků na téma zvětšení poprsí a musím říct, že jste na mě udělal velký dojem. Bohužel Plzeň mám trochu z ruky, ani ne pro operaci, ale spíš pro případné kontroly apod. Proto bych Vás chtěla požádat o doporučení některé kliniky, případně stejně sympatického kolegy ve Zlínském kraji nebo v Brně. Moc děkuji. Kamila

Dobrý den,
děkuji Vám ! :-) Já osobně bych na střední Moravě obrátil na prim.Zálešáka z Olomoucké FN a v Brně např. na Dr.T.Mrázka nebo prof.Veselého z kliniky plastické chirurgie FN. Nicméně v Brně je řada kolegů, kterým se můžete svěřit do péče a určitě budete spokojena.
Hezký den a držím palce !
T.Kydlíček


úprava nosu

(příspěvek číslo: 2826)
dne: 7.11. 2010

Dobrý den chtěla bych upravit tvar nosu ale potřebuji proto konzultaci s panem doktorem. Proto se ptám kolik tato předběžná informativní konzultace stojí.Děkuji Wendy

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru ! Konzultace se neplatí, je zcela nezávazná a v případě rinoplastiky trvá asi tak hodinu. Domluvit si jí můžeme telefonicky na č. 603 838 838 nebo mailu kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


Abdominoplastika

(příspěvek číslo: 2825)
dne: 7.11. 2010

Dobrý den,mám po 4 porodech prověšenou kůži na břiše. Zajímá mě cena všech nákladů včetně hospitalizace.Měla bych zájem o jarní termín.Děkuji,Eva

Dobrý den,
pokud bychom uvažovali o klasické abdominoplastice, pak by cena operace včetně dvoudenní hospitalizace a jednoho elastického prádla činila 31.000,- - 32.000,- Kč. K tomuto je ale třeba připočítat cenu předoperačních vyšetření, které si ovšem ženy shánějí sami, ale dle zkušeností se jejich cena pohybuje okolo 1.000,-Kč. Pokud bychom si tedy nechali nějakou malou rezervu, pak byste se pohodlně vešla do 35.000,-Kč.
Hezký den !
T.Kydlíček


ABDOMINOPLASTIKA

(příspěvek číslo: 2824)
dne: 1.11. 2010

DOBRÝ DEN .MĚLA BYCH ZÁJEM O ABDOMINOPLASTIKU.JE MI 35LET A MÁM DVĚ DĚTI .DALŠÍ JIŽ NEPLÁNUJI.CHTĚLA JSEM SE PROSÍM ZEPTAT , KDY BY BYLO MOŽNÉ ( NEJBLIŽŠÍ TERMÍN)SE NA TUTO OPERACI OBJEDNAT ?A POKUD BY TO ŠLO , CHTĚLA BYCH TUTO OPERACI SPOJIT S ÚPRAVOU OBOČÍ.DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ . JANA

Dobrý den,
určitě by to možné bylo. Pokud máte o operaci zájem, pak mě kontaktujte na č. 603 838 838 nebo mailu kydlicek@fnplzen.cz. Dohodneme si termín schůzky, na které vše důkladně probereme a event. naplánujeme.
Hezký den !
T.Kydlíček


zmenšení poprší

(příspěvek číslo: 2823)
dne: 1.11. 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli bude pan doktor přítomen v ordinaci 8.11. Chtěla bych přiject na konzultaci ohledně zmenšení poprsí. Děkuji a přeji krásný den

Dobrý den,
konzultace u pana doktora je třeba objednat, pokud chcete domluvit termín zavolejte mi prosím na tel.č. 603 838 838.
Děkuji Galušková


operace pytlíků pod očima

(příspěvek číslo: 2822)
dne: 1.11. 2010

Dobrý den, prosila bych o informaci jakými možnostmi a za jakých podmínek i finančních lze odstranit váčky pod očima. Za odpověď děkuji Jana Janovská 602 758 806

Dobrý den,
omlouvám se pozdní odpověď, ale byl jsem mimo možnost webové komunikace, takže proto Vám odpovídám až nyní. Operaci dolních víček, tedy blepharoplastiku dolních víček můžeme dělat pokud Jste vhodnou adeptkou na tento výkon a máte na sebe alespoň pár dní volna na léčbu. Cena operace včetně všech nákladů stojí 10.000,-Kč a nezbytnou podmínkou je, abyste byla zdráva, tedy netrpěla nějakým infektem, např. chřipkou, nebrala léky na "ředění" krve, např. Warfarin, nebo Acylpyrin apod. a abyste absolvovala asi půlhodinovou konzultaci, při které se dozvíte vše potřebné.
Pokud si chcete setkání domluvit, pak je to možné na tlf. č. 603 838 838 nebo mailu kydlicek@fnplzen.cz
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstáté boltce

(příspěvek číslo: 2821)
dne: 29.10. 2010

Dobrý den, ráda bych u Vás objednala svoji dceru - 17 let na operaci ušních boltců. Zajímalo by mne, zda-li bude akceptováno vyjádření psychologa k danému problému a zda-li bude bráno na zřetel i při platbě za operaci.
Děkuji Horáčková Pavlína

Dobrý den,
operace odstálých ušních boltců, otoplastika je poměrně častý výkon, do 10 let věku plně hrazený ze zdravotního pojištění. Později se tento výkon považuje za operaci kosmetickou plně hrazenou klientem. Asi Vás zklamu, ale ani vyjádření psychologa nemívá zásadnější význam na způsob úhrady operace boltců, který je dán vyhláškou.
Konzultaci si můžeme domluvit na č. 603 838 838 či mailu kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


zpevnění stehen příspěvek 2480

(příspěvek číslo: 2820)
dne: 27.10. 2010

Dobrý den,reaguji na dotaz ohledně stehen,mám podobný věk a i problém.Chci se zeptat zda je jizva vidět a kde je jizva provedena.Byla jsem na operaci horních a dolních víček a tam jsou jizvy témeř neviditelné...děkuji za odpověď

Dobrý den,
jizva po operaci valů stehen je uložena v třísle a na vnitřních plochách stehen a vidět určitě bude. Jizvy po operaci očních víček jsou skutečně velice diskrétní, ale to je jiná operace a jiná anatomická krajina, nelze to srovnávat. Je mi líto, ale jizvy vidět budou.
Hezký den !
T.Kydlíček


kontrola

(příspěvek číslo: 2819)
dne: 26.10. 2010

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat, jestli teď někdy nebudete mít konzultace o víkendu. Mám přijet po 6 týdnech na kontrolu po rinoplastice a nemůžu nemám se jak dostat v týdnu, jelikož manžel nedostane v práci volno.

Kontrolu bych měla mít v podnělí 8.11, tak jesli neděláte konzultci o víkendu někdy kolem tohoto data?

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Bohužel je mi líto o víkendu pan doktor konzultace nemá.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


Kruhy pod očima

(příspěvek číslo: 2818)
dne: 23.10. 2010

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat je mi 36 let a mám výrazné kruhy pod očima.Co se s tím dám dělat a kolik by to stálo? Děkuji Marcela

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


masáž prsou po augmentaci

(příspěvek číslo: 2817)
dne: 23.10. 2010

Dobrý den pane doktore.Jsem 14 dnů po augmentaci a mám provádět masáž prsou jako prevenci před kapsulaci.Prosím Vás můžete mi vysvětlit jak na to?Děkuji za odpověd.Tina

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


augumentace

(příspěvek číslo: 2816)
dne: 22.10. 2010

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli můžu na zvětšení prsou, když mám v pravém prsu nález fibrom 18x13x16mm ...
Předem děkuji za odpověď
Monika

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


Plastika brady

(příspěvek číslo: 2815)
dne: 21.10. 2010

Dobrý den,
před sedmi lety jsem omdlela a spadla přímo na bradu. Výsledkem byla na dvakrát zlomená čelist, polámané zuby a "zaražená brada". Zatímco čelist srostla, zuby se zaplombovaly, nehezká žádná brada mi zůstala. Chtěla jsem se zeptat, kolik by přibližně stála plastická operace brady (zvětšení), zde v ceníku jsem nic podobného nenašla. Dále bych se chtěla zeptat, jestli by mi v mém případě mohla něco přispět pojišťovna, když je to následek úrazu. Např. plomby jsem dostala automaticky všechny bílé a neplatila jsem nic. Velmi děkuji za váš čas a předem i za odpověď. S pozdravem Ivana

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


Horni vicka

(příspěvek číslo: 2814)
dne: 19.10. 2010

Dobry den pane doktore, prosim, jak dlouho by mel vydrzet efekt operace hornich vicek? Je mi 45 let a pred 3 lety jsem podstoupila tento zakrok a ted mi opet vicka klesaji, myslela jsem, ze efekt je dlouhodobejsi. Je mozne znovu operovat? Dekuji za odpoved. Jana N.

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


abdominoplastka

(příspěvek číslo: 2813)
dne: 19.10. 2010

Dobrý den je mi přes 40, chci řešit své břicho. Dle mého názoru to však liposukci nevyřesí. Dietou zhubnu, ale především na místech, kde to je nejméně žádoucí. O této úpravě břich přemýšlím iž několik let. Je možné se objednat na konzultaci a následně na zákrok?

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


abdominoplastka

(příspěvek číslo: 2812)
dne: 19.10. 2010

Dobrý den je mi přes 40, chci řešit své břicho. Dle mého názoru to však liposukci nevyřesí. Dietou zhubnu, ale především na místech, kde to je nejméně žádoucí. O této úpravě břich přemýšlím iž několik let. Je možné se objednat na konzultaci a následně na zákrok?

Dobrý den,
pan doktor je momentálně nepřítomen. Vašemu dotazu se bude věnovat po 8.11.2010.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den


<< < 29 / 131 > >>