Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Nové dotazy už není možné přidávat! V případě dotazů se na nás obraťte osobně prostřednictvím e-mailu kydlicek@gmail.com


zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3317)
dne: 8.07. 2012

Dobrý den, jsem muž 33 let a od svého útlého dětství mám větší prsa, manželka se mi směje, že je mám větší než ona, stydím se sundat triko před ženami, na koupališti atd. Navštěvoval jsem do 20 let endokrinologii kde mě diagnostikovali gynekomastii. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl požádat zda by bylo řešení k zbavení tohoto hrozného snu... Děkuji M.

Dobrý den,
gynekomastie je, ačkoli se to nemusí zdát, poměrně častá. Žádný strach, rozhodně nejste výjimkou. Podtatou je zvětšení mužské prsní žlázy, často spojené s přednostním ukládáním tuku. Pokud endokrinolog uznal, že se jedná o pravou gynekomastii, pak podstatou léčby je chirurgické odstraněné mléčné žlázy. Určitě nejlepší bude, kdyxž mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


zmenšení prsu

(příspěvek číslo: 3316)
dne: 5.07. 2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je u vás možné podstoupit operaci zmenšení prsu hrazené pojištovnou děkuji.

Dobrý den,
ano, je to možné, musí se ale jednat o skutečnou gigantomastii, což znamená zcela konkrétní situaci. Rozhodně je možné o takové okolnosti rozhodnout až po vyšetření.
Hezký den !
T.Kydlíček


ptoza víčka

(příspěvek číslo: 3315)
dne: 5.07. 2012

Vážený pane doktore,
před rokem se u mě objevila ptoza na pravém horním očním víčku. Podstoupila jsem mnoho vyšetření jako je EMG, CT mozku a mediastina, SONO orbit a výsledky byly v pořádku bez přítomnosti jakékoliv patologie. Lékaři též vyloučili diabetes melitus, myastenii gravis a laboratorní výsledky byly též v pořádku. Protože ptoza nezasahuje do zorného pole, nebyla mi indikována operace z toho důvodu, že se jedná pouze o kosmetický problém. Bylo by možné si u Vás domluvit konzultaci a následně podstoupit operační zákrok ? Děkuji

Dobrý den,
ptóza očního víčka je velice nepříjemná záležitost. Určitě nejlepším řešením bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme co se dá dělat. Pokud je to tak jak píšete, pak bychom mohli celý problém vyřešit operací. Celá léčba je hrazená zdravotními pojišťovnami a není se třeba něčeho bát.
Hezký den !
T.Kydlíček


dolicky na tvari

(příspěvek číslo: 3314)
dne: 2.07. 2012

dobry den,chtela bych se prosim zeptat.....po otehotneni se mi velmi zhorsila plet.Zustalo mi mnoho dolicku a jizev.Chodim na mikrodermabrazi,je to lepsi,ale dolicky zustali.Chtela bych se zeptat,jakym zpusobem bych se jich mohla zbavit.Ma z toho vlky komplex.Dekuji velmi pekn za odpoved.

Dobrý den,
pokud dosavadní postup má efekt, pak doporučuji ještě pokračovat. Jizvy po akné jsou ale vždy problém; jsou obvykle hluboké a tak jizvy i pres veškerou snahu nikdy nezmizí úplné, jen dojde k jejich zlepšení. Je mi lito, ale naše možnosti jsou v tomto směru poměrně omezené.
Hezký den!
T. Kydlíček


<< < 12 / 12