Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Peryneoplastika

(příspěvek číslo: 3320)
dne: 10.07. 2012

Dobrý den.
Mohu se zeptat, provádí se u Vás také peryneoplastika?
Pokud ne, můžete mi prosím poradit, kam se v Plzni obrátit?

Děkuji.

Dobrý den,
pod termínem "plastika" se schovává řada operací různého charakteru. neznamená to tedy, že "plastika" nutně a automaticky patří plastickému chirurgovi. Plastika tříselného kanálu, plastika předního zkříženého vazu, Mayo plastika, plastika ledvinné pánvičky... Všechno jsou to sice "plastiky", ale patří do rukou chirurga, urologa, ortopeda. Záleží tedy, co bychom měli řešit, jaký problém máte. Problémy s tahem jizvy, kožními nadbytky apod. může plastický chirurg řešit. Pokud by se jednalo o svaly pánevního dna apod., což je také možné, pak by problém patřil do péče gynekologa. V tomto případě by bylo možné se obrátit na gynekologkco-porodnickou kliniku FN Plzeň.
Hezký den !
T.Kydlíček


operace

(příspěvek číslo: 3319)
dne: 10.07. 2012

Dobrý den,
uvažuji nad operací gynekomastie. Čistě teoreticky, kdybych se nyní rozhodl pro zákrok, za jak dlouho by operace mohla proběhnout? Četl jsem o dlouhé čekací době na operaci, dá se to nějak uspíšit, pokud potřebuju operaci co nejrychleji? Děkuji

Dobrý den,
čekací doba na operaci v celkové anestézii, která je spojená s hospitalizací trvá obvykle 1 - 2 měsíce, dle ročního období (v létě jsou čekací doby pochopitelně kratší. Jiná otázka jde, zda se jedná o skutečnou gynekomastii, kdy zvětšení prsu je dáno zvětšením prsní žlázy, anebo o stav, kdy prs je zvětšen ukládáním tuku. Zcela určitě je nutné doplnit endokrinologické vyšetření, na jehož základě bychom postupovali dále, včetně, samozřejmě, upřesnění operačního termínu.
Hezký den !
T.Kydlíček


zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 3318)
dne: 10.07. 2012

Dobrý den pane doktore,

je mi 30 let, mám 2 děti (4roky, 1 rok).před prvním dítětem jsem měla velikost prsou 75C v těhotenství a pak díky kojení byla velikost 80E i F. Dceru už nekojím 7 měsíců a velikost prsou je 75C, ale to jen díky tomu, že jsou dost vytahaná/vykojená. Kůže je taková svráščitá. K tomu všemju mám problém - vpáčené bradavky (ten mě trápil vždy). Myslím že modelace by asi nebylo řešení, prsa by se mi díky tomu asi o hodně změnšila (když by se odstranila ta povyslá kůže :o) asi by to vyřešily implantáty, že? Jediné co mě trochu odrazuje jsou ty děsivé fotky na internetu, těch nepovedených operací. Na kolik by prosím vyšla oparace s implantáty takovými, které mají doživostní záruku (jestli se takové tedy dělají) a uprava bradavek, nebo myslíte, že díky implantátum by se bradavky vyřešily "sami"? Kolik prosím u vás stojí konzultace?Děkuji moc za vaší odpověď.

Dobrý den,
konzultace na našem pracovišti je nezávazná a zdarma. Nicméně z Vašeho dotazu jasně vyplývá, že se bez ní neobejdeme - doživotní záruku, tedy záruku na celý život ženy, neposkytuje žádná firma. Doživotní záruka se míní na život implantátu, což se různí.
Pokud si chcete domnlu´vit osobní setkání a to by bylo určitě nejlepší řešení, pak bych doporučoval se m i ozvat na č. 603 838 838 či 603 898 514 či mi napsat na mail kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3317)
dne: 8.07. 2012

Dobrý den, jsem muž 33 let a od svého útlého dětství mám větší prsa, manželka se mi směje, že je mám větší než ona, stydím se sundat triko před ženami, na koupališti atd. Navštěvoval jsem do 20 let endokrinologii kde mě diagnostikovali gynekomastii. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl požádat zda by bylo řešení k zbavení tohoto hrozného snu... Děkuji M.

Dobrý den,
gynekomastie je, ačkoli se to nemusí zdát, poměrně častá. Žádný strach, rozhodně nejste výjimkou. Podtatou je zvětšení mužské prsní žlázy, často spojené s přednostním ukládáním tuku. Pokud endokrinolog uznal, že se jedná o pravou gynekomastii, pak podstatou léčby je chirurgické odstraněné mléčné žlázy. Určitě nejlepší bude, kdyxž mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


zmenšení prsu

(příspěvek číslo: 3316)
dne: 5.07. 2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je u vás možné podstoupit operaci zmenšení prsu hrazené pojištovnou děkuji.

Dobrý den,
ano, je to možné, musí se ale jednat o skutečnou gigantomastii, což znamená zcela konkrétní situaci. Rozhodně je možné o takové okolnosti rozhodnout až po vyšetření.
Hezký den !
T.Kydlíček


ptoza víčka

(příspěvek číslo: 3315)
dne: 5.07. 2012

Vážený pane doktore,
před rokem se u mě objevila ptoza na pravém horním očním víčku. Podstoupila jsem mnoho vyšetření jako je EMG, CT mozku a mediastina, SONO orbit a výsledky byly v pořádku bez přítomnosti jakékoliv patologie. Lékaři též vyloučili diabetes melitus, myastenii gravis a laboratorní výsledky byly též v pořádku. Protože ptoza nezasahuje do zorného pole, nebyla mi indikována operace z toho důvodu, že se jedná pouze o kosmetický problém. Bylo by možné si u Vás domluvit konzultaci a následně podstoupit operační zákrok ? Děkuji

Dobrý den,
ptóza očního víčka je velice nepříjemná záležitost. Určitě nejlepším řešením bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme co se dá dělat. Pokud je to tak jak píšete, pak bychom mohli celý problém vyřešit operací. Celá léčba je hrazená zdravotními pojišťovnami a není se třeba něčeho bát.
Hezký den !
T.Kydlíček


dolicky na tvari

(příspěvek číslo: 3314)
dne: 2.07. 2012

dobry den,chtela bych se prosim zeptat.....po otehotneni se mi velmi zhorsila plet.Zustalo mi mnoho dolicku a jizev.Chodim na mikrodermabrazi,je to lepsi,ale dolicky zustali.Chtela bych se zeptat,jakym zpusobem bych se jich mohla zbavit.Ma z toho vlky komplex.Dekuji velmi pekn za odpoved.

Dobrý den,
pokud dosavadní postup má efekt, pak doporučuji ještě pokračovat. Jizvy po akné jsou ale vždy problém; jsou obvykle hluboké a tak jizvy i pres veškerou snahu nikdy nezmizí úplné, jen dojde k jejich zlepšení. Je mi lito, ale naše možnosti jsou v tomto směru poměrně omezené.
Hezký den!
T. Kydlíček


<< < 11 / 11