Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Požadovaný zákrok: plastika očních víček

(příspěvek číslo: 3564)
dne: 28.05. 2018

Dobrý den,

rád bych se objednal na vyšetření ohledně posouzení vhodnosti plastiky očních víček, případně rovnou domluvě termínu operace.

Kolik bude zákrok stát?
Lze na doporučení očního specialisty provést tento zákrok úplně nebo částečně za úhradu pojišťovny ? Jsem pojištěn u vojenské zdravotní pojišťovny.

Děkuji předem za odpověď

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Pokud uvažujete o účasti zdravotní pojišťovny, pak je nutné obrátit se na Oční kliniku FN Plzeň, my - plastičtí chirurgové nemáme možnost blepharoplastiku operovat s úhradou ze zdravotního pojištění, ale oftalmologové za určitých okolností ano. Pokud byste se rozhodl to nezkusit, pak si můžeme najít vhodný termín konzultace a případně i operace mailem na kydlicek@gmail.com. Cena operace činí 12.000,- Kč.
Hezký den přeji !
T.Kydlíček


Dotaz ohledně operace horních víček

(příspěvek číslo: 3562)
dne: 22.05. 2018

Dobrý den. Mám zájem o operaci horních víček. Jako máte termíny? Jaké vyšetření potřebují pro zákrok? Děkuji.
Děkuji
Plzeň

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejdříve bychom se měli sejít, na vše se pořádně společně podívat a poradit se, co by pro Vás bylo nejlepší. Pokud se rozhodneme pro operaci, pak je čekací doba asi 3 týdny a vyšetření žádná nutná nejsou. Pokud si chcete domluvit konzultaci, pak mě napište na mail kydlicek@fnplzen.cz., nebo kydlicek@gmail.com.
Hezký zbytek dne přeji
T.Kydlíček


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3561)
dne: 20.04. 2018

Je možné se objednat k Vám na konzultaci. Řadu let trpím s krční páteří, nesnesitelné bolesti, neuroložka mi doporučila plastiku prsou.

?Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


operace prsou

(příspěvek číslo: 3558)
dne: 1.11. 2017

Dobrý den, v roce 2000 jsem u Vás na oddělení absolvovala operaci prsou kvůli asymetrii, operaci mu hradila VZP, Do levého prsu mi byl vložen implantát.Nyní je již nejspíše poničen. Operaci tehdy prováděl MUDr. Bouda. Byly pooperační problémy.Jaká by byla cena reoperace, pokud bych si nechala vyjmout implantát starý a vložit nové do obou prsou? Děkuji

?Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod C, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


posunutý implantát, kapsula

(příspěvek číslo: 3557)
dne: 14.10. 2017

Dobrý den,
byla jsem u Vás na augmentaci v roce 2012. Mám anatomické implantáty Nagor (400 g) pod prsní žlázou. Loni jsem absolvovala CT, kde mi nad rámec vyšetření sdělili, že mám šikmo uložený implantát a v prsní poradně mi paní doktorka řekla, že mám kapsulu. Vysvětlovalo to asi mé problémy, že zdravé prso mám měkké a mnohem níž než to "nezdravé", které je tvrdé, cítím zřetelně okraje implantátu a bolí mě. Nevím, co mám dělat. Poradíte mi, prosím děkuji.

Dobrý den,
perikapsulární fibróza je problém, který postihuje v určitém procentu všechny ženy bez rozdílu rasy, věku a implantátu. Její přesnou příčinu neznáme, i když teorií je více. Perikapsulární fibróza je vlastně vazivový plášť, který implantát tísní, mačká a tím se prs stává v těžších stupních pohmatově tuhý, mění tvar a může být bolestivý. Asi nejlepší bude, když se u mě někdy zastavíte, podíváme se a zvážíme možnosti, které se nám nabídnou. Nyní a na tomto místě bychom jen teoretizovali, přijďte proto nějaké pondělí dopoledne a poradíme se jak budeme postupovat dále.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Opětovná modelace poprsí + liposukce

(příspěvek číslo: 3556)
dne: 8.10. 2017

Dobrý večer,
letos v březnu jsem u Vás podstoupila modelaci poprsí. S výsledkem jsem byla moc, mocinky moc spokojená. Podařilo se mi shodit 18 kg. Váhu mám nyní v celku ideální. Ale prsíka mám díky hubnutí opět povolená a prověšená. Za jak dlouho bych mohla opět u Vás podstoupit modelaci s menší redukcí?

Ještě mám další dotaz. Po Novém roce mě čeká ve FNKV abdominoplastika. Letos v dubnu jsem ji měla též u Vás podstoupit, ale nepřálo mě k tomu předoperační vyšetření. :( Využila jsem tedy čas k hubnutí. Ale proč tohle píši. Ve FNKV budu mít abdo hrazené ze zdravotního pojištění, proto jsem dala přednost před Vámi jim. Snad Vás tím nerozzlobím.
Co mě, ale dosti trápí, je to, že mi lékař odmítl udělat spolu s abdominoplastikou liposukci. S tím, že nerad oba zákroky kombinuje a že by s tím bylo moc papírování???? A též, že nebude u mě potřeba. S tím nesouhlasím a liposukci si už nyní přeji a plánuji. Ráda bych ji tedy podstoupila u Vás spolu s redukcí a modelací poprsím. Bylo by to prosím možné?
Přála bych si liposukci, břicha, boků a vnitřních stehen.
Jak dlouho je nutné po abdominoplastice na modelaci a liposukci vyčkat?

Omlouvám se za můj mega dotaz.
Děkuji za odpověď , zdravím a ráda na Vás vzpomínám...

Dobrý den,
omlouvám se za velice opožděnou odpověď. Váš mail jsem si uložil do zvláštní přihrádky, že ho vyřídím až budu mít volněji a abych si ho také náhodou nesmazal, a tam jsem na něj zapomněl. Nyní mám "úřední den", kdy vyřizuji resty a našel jsem ho společně ještě s jinými...:-) Kdy by se Vám hodilo se u mě zastavit ?
Hezkou sobotu a pěkný víkend přeji
T.Kydlíček


Umbilikoplastika

(příspěvek číslo: 3555)
dne: 5.10. 2017

Dobrý den pane doktore, jsem týden po operaci diastazy, při operaci byl odstraněn i pupek. Prosím Vás , za jakou dobu po zhojení jízvy bych mohla podstoupit umbilikoplastice? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz ! Doporučuji tkáním ponechat dostatek času na rekonvalescenci, jako ideální odstup považuji 6 měsíců., s rekonstrukcí pupku proto ještě vyčkejte.
Hezký den přeji

T.Kydlíček


Otok v obličeji

(příspěvek číslo: 3554)
dne: 3.10. 2017

Dobrý den pane doktore, lze nějaký způsobem řešit poúrazový otok v obličeji(úraz před 3 lety). Jedná se o hematom, který již nezmizí? Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den,
děkuji Vám za mail ! Hematom to jistě není a je otázka, co to vlastně je, možná skutečně chronický otok, možná jizva, těžko se nyní vyjádřit. Doporučuji doplnit vyšetření a to včetně sonografie a MR (magnetické rezonance) k objasnění anatomických poměrů a změn. Pak je teprve možné zvažovat další postup a případnou léčbu.
Hezký den přeji

T.Kydlíček


Plastika břicha

(příspěvek číslo: 3553)
dne: 26.09. 2017

Dobrý den, jsem 3m po druhem porodu. Deti meli 4kg a 4,3kg. Bohužel mam rozestup na 3prsty a menší kýlu. Břicho mám stále vypouklé a kůži povolenější. Je brzy řešit to plastikou ? A zeptam se zda pojišťovna hradí zákrok při kýle, rozestupu ?Děkuji

Dobrý den,
děkuji Vám za mail ! Od porodu doporučuji odstup ideálně 6 měsíců, tkáně potřebují čas na rekonvalescenci a tak spěch není na místě. Otázka úhrady ZP je poněkud složitější než se zdá a k seriózní odpovědi je nutné vyšetření a znalost anatomických poměrů.
Hezký den přeji

T.Kydlíček


Operace víček - návrat k původnímu stavu

(příspěvek číslo: 3552)
dne: 12.09. 2017

Dobrý den, jsem 2 měsíce po operaci horních víček a nejsem spokojená s výsledkem. Vždy jsem měla spadlá víčka, po operaci mám ale víčka vytažená příliš nahoru a vypadám úplně jinak. Je nějaká možnost alespoň částečně vrátit původní stav? Myslím nejaké výplně pod obočí? Je možné, že časem opět víčka klesnou do původního stavu?
Lze nějakým způsobem víčka opět vytahat masážemi?
Děkuji a přeji hezký den

Dobrý den,
děkuji Vám za mail ! Těžko radit na tomto místě, bez znalosti místního nálezu bych si asi vymýšlel a dobře Vám neporadil. Pokud máte zájem, domluvme si schůzku, podíváme se a uvidíme jak by bylo vhodné postupovat. Kontaktovat mě můžete na mailu kydlicek@gmail.com, či č. +420603838838.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Operace víček - návrat k původnímu stavu

(příspěvek číslo: 3551)
dne: 12.09. 2017

Dobrý den, jsem 2 měsíce po operaci horních víček a nejsem spokojená s výsledkem. Vždy jsem měla spadlá víčka, po operaci mám ale víčka vytažená příliš nahoru a vypadám úplně jinak. Je nějaká možnost alespoň částečně vrátit původní stav? Myslím nejaké výplně pod obočí? Je možné, že časem opět víčka klesnou do původního stavu?
Lze nějakým způsobem víčka opět vytahat masážemi?
Děkuji a přeji hezký den

Dobrý den,
děkuji Vám za mail ! Těžko radit na tomto místě, bez znalosti místního nálezu bych si asi vymýšlel a dobře Vám neporadil. Pokud máte zájem, domluvme si schůzku, podíváme se a uvidíme jak by bylo vhodné postupovat. Kontaktujte mě na mailu kydlicek@gmail.com, či č. +420603838838.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Augmentace prsou

(příspěvek číslo: 3550)
dne: 31.08. 2017

Dobrý den,
Mela bych zájem o zvětšení prsou jsem po dítěti a chci vypadat dobre . Ale chtela jsem vedet zda provádíte zvětšení prsou i na splátky .dekuji

Dobrý den,
je mi líto, asi Vás zklamu, ale splátky po neblahých zkušenostech neposkytuji, je mi líto.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Abdominoplastiks

(příspěvek číslo: 3549)
dne: 31.08. 2017

Dobrý den.Jsem 2 roky po bariatrické operaci (plikace) a povedlo se mi zhubnout 50kg.Bohužel mi zůstalo hodne povislé k?že na břiše.Je mi 32 let a je to pro mě velice nepříjemné jak po estetické tak zdravotní stránce.Vím,že je to asi divné,ale boli mě to při sezení a hlavně sportu.Teď mě čeka sono pro vyloučení nebo potvrzení kyly a myslím,že tam bude i menší rozestup svalů.Chci se zeptat zda existuje možnost hrazení pojišťovnou?Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Otoplastika u dětí

(příspěvek číslo: 3548)
dne: 28.08. 2017

Dobrý den, dceři(5let) odstávají ouška,je možné u Vás provést výkon při celkové anestezii?A proplácí výkon pojišťovna 205? Děkuji

Dobrý den,
pokud je dceři 5 let, pak si myslím, že je na místě ještě vyčkat. Myslím si ale také, že operace je vhodná až tehdy, kdy jí samo dítě bude chtít, tedy v době, kdy bude k operaci pozitivně motivované. Zatím ještě vyčkejte.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Úprava paží

(příspěvek číslo: 3547)
dne: 20.08. 2017

Dobrý den pane doktore,
mám na vnitřní straně paží výrazné strie již mnoho let a velmi povolenu kůži. Zajímalo by mne jeli možná nějaká redukce a na kolik zhruba navrhovaný zákrok vyjde.
Děkuji

Dobrý den,

děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (nejlépe okolo 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


horní víčka

(příspěvek číslo: 3546)
dne: 20.07. 2017

Dobrý den pane doktore,

začala mi přepadávat horní víčka a ráda bych se domluvila na konzultaci ohledně zákroku. Psala jsem Vám e-mail, ale bez odezvy.
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail a omlouvám se za velmi opožděnou odpověď - na vině jsou technické potíže, které vedly k nenávratné ztrátě části korespondence a ke změnám na našich webových stránkách. Pokud Váš zájem trvá, pak si domluvíme termín konzultace, zvážíme v jakém stavu Vaše víčka jsou, vše společně probereme a případně najdeme i nějaký vhodný termín operace. .
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Modelace prsou

(příspěvek číslo: 3545)
dne: 17.07. 2017

Dobrý den, měla bych takovou otátzku, nejsem spokojená s tvarem i velikostí mých prsou, chtěla bych podstoupit jejich a teď nevím, zda modelace spadá zároveň i do zmenšení prsou??? Tedy zda když je chci mít menší ,nyní mám 70 E-F , budou operací - zmenšení - i vymodelovaná?= nebudou malá a viset.....zmenšení dvorce. Budu si muset uhradit oba zákroky? Zmenšení i modelaci?Děkuji za informaci.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Srůsty po liposukci

(příspěvek číslo: 3544)
dne: 3.07. 2017

Dobrý den, jsem měsíc po liposukci břicha. Udělaly se mi srůsty v podkoží nad pupkem. Nemohu se ani protáhnout. Břicho táhne. Je možné toto nějak řešit?
Dějuji.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Měsíc po operaci tkáně prodělávají vývoj, jakousi rekonvalescenci, který se může takto projevovat. Doporučuji pozvolnou rekonvalescenci, postupně zvyšovat fyzickou zátěž a rozsah pohybů a ještě vyčkat. Pokud by docházelo ke zhoršení, či se nic nezlepšovalo dejte mi vědět, pokud se chcete sejít, pak mě kontaktujte na mailu kydlicek@gmail.com., nebo na č. +420603838838.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3543)
dne: 1.07. 2017

Dobrý den, byla jsem na zmenšení prsou asi před 5 lety ze zdravotních důvodů. Operaci plně hradila pojišťovna. Operce proběhla v době po menopauze, po operaci jsem měla prsa č.3. Asi po 3 až 4 letech po operaci se prsa zase zvětšila jako před operací. Váhu mám pořád stejnou jak před, tak po operaci. Objevují se zase potíže s krční páteří...bolesti hlavy a krční páteře. Je možná další operace zmenšení prsou? Děkuji za info.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Oční víčka

(příspěvek číslo: 3542)
dne: 12.06. 2017

Dobrý den, pane doktore,
mám nadměrné kruhy pod očima, které působí velmi unaveně a zajímalo by mě, zda je možné toto řešit. Nejedná se o klasicky povadlou kůži. Absolvoval jsem i vyšetření kardio a štítné žlázy a vše je vpořádku.


Děkuji za vašI odpověď

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Asimetrie prsou

(příspěvek číslo: 3541)
dne: 9.06. 2017

Dobrý den, trápí mi asimetrie prsou, byla jsem na vyšetření na sonu a jelikož jsem po porodu a kojit už nebude, chci to řešit. U mě je rozdíl 2 velikostí (levá A, pravá C) a p. doktorka mi řekla, že na pracovišti fn lochotin je možné, že tuto operaci zaplatí pojišťovna. Je to pravda? Velice mi to trápí, děkuji za odpověď :)

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


Odstranění znaménka

(příspěvek číslo: 3540)
dne: 4.06. 2017

Dobrý den, odstraňujete mateřská znaménka a jaká je cena? Potřebuji odstranit synovi(10 let). Děkuji

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici Plzeň - Lochotín, vchod B, stará budova, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Nahlašte se v kartotéce s tím, že jdete za mnou, objednávat se nemusíte, doporučení také není potřeba, podíváme se a uvidíme co se dá dělat.
Přeji hezký zbytek dne
T.Kydlíček


tukové polštáře v podpaží

(příspěvek číslo: 3539)
dne: 18.05. 2017

Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat zda odstraňujete tukové polštáře v podpaží, popř. jakou metodou a cena za tento zákrok. Děkuji

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Ze všeho nejdříve doporučuji doplnit sonografické vyšetření problémových lokalit, velmi často se totiž pod údajným tukovým polštářem skrývá tzv. akcesorní, tedy přídatná mléčná žláza a řešení by bylo pak zcela jiné.
Přeji hezký den
T.Kydlíček


Podbradek

(příspěvek číslo: 3538)
dne: 5.05. 2017

Dobry den, je mi 27 let a trapi me velky podbradek. Jinak jsem stihle postavy (177cm, 58kg). Mohu se zeptat, jak by probihala predoperacni vysetreni, prubeh rekonstrukce a rekonvalescence? Popripade kolik by zakrok stal?

Dekuji moc

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Ze všeho nejdříve se musíme sejít, na vše se společně podívat, vše pečlivě zvážit a pak teprve se rozhodnout pro nějaký postup. Domluvme si tedy konzultaci, nejlépe na mailu kydlicek@gmail.com, nebo na č. +420603838838.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


Podbradek

(příspěvek číslo: 3537)
dne: 5.05. 2017

Dobry den, je mi 27 let a trapi me velky podbradek. Jinak jsem stihle postavy (177cm, 58kg). Mohu se zeptat, jak by probihala predoperacni vysetreni, prubeh rekonstrukce a rekonvalescence? Popripade kolik by zakrok stal?

Dekuji moc

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za mail ! Ze všeho nejdříve se musíme sejít, na vše se společně podívat, vše pečlivě zvážit a pak teprve se rozhodnout pro nějaký postup. Domluvme si tedy konzultaci, nejlépe na mailu kydlicek@gmail.com, nebo na č. +420603838838.
Hezký den přeji
T.Kydlíček


<< 2 / 11 > >>