Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Nové dotazy už není možné přidávat! V případě dotazů se na nás obraťte osobně prostřednictvím e-mailu kydlicek@gmail.com


Martina

(příspěvek číslo: 3445)
dne: 02.07.2015

Dobrý den pane doktore,

je mi 30 let a již 15 let mám po výrazném zhubnutí hodně povislé paže s výskytem strií na jejich zadní straně. Ráda bych se zeptala, jak je možné toto upravit a kolik by to stálo. Děkuji předem za odpověď.

S pozdravem Martina

Dobrý den,
ano, možné to je, nicméně operace paží a stehen (ostatně stejně jaké každá operace) zanechává po sobě jizvy, které jsou však právě na pažích poměrně nápadné, i když jsou umístěny na vnitřních plochách. Jedná se o operaci v celkové anestézii, spojenou s hospitalizací obvykle 2 dny, 2 týdenním hojením a rekonsvalescencí a s vícetýdenním nošením elastického prádla. Kompletní cena (operace + hospitalizace + elastické prádlo) činí cca 37.000,- Kč. Podmínkou je ale velice porobná konzultace a pečlivé zvážení.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jiřina

(příspěvek číslo: 3444)
dne: 26.06.2015

Dobrý den,mám vrozenou vadu jednoho prsu,které je o víc jak polovinu menší než to druhé.Dá se zvětšít jen jedno?Děkuji za odpověd.

Dobrý den,
ano, pokud bychom chtěli korigovat pouze objem prsu, tedy jeho velikost, pak ano, pak je možné zvětšit pouze jeden prs. Obvykle chtějí ale ženy korigovat nejenom velikost, ale i tvar a pak je nutné zvažovat i další eventuální výkony.
Hezký den !
T.Kydlíček


Martina

(příspěvek číslo: 3443)
dne: 20.06.2015

Dobrý den, chtěla by sem se zeptat, jaká je čekací doba na plastiku prsou.

Dobrý den,
bežná od mezi konzultací a operací je 1 - 1,5 měsíce. Nyní, v letních měsících spíše pouze měsíc.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jana

(příspěvek číslo: 3442)
dne: 14.06.2015

Dobry den pane doktore
6.6.jsem mela u vas konzultaci na kterou jsem priletela z Kanady a na kterou jste vy bohuzel zapomel a nedostavil se.Nastesti sestricky zavolali Vasi vrchni sestru pani Sonu Galuskovou ktera prijela,byla velice mila a vse mi vysvetlila,takze i pres smisene pocity,ktere jsem mela jsme se domluvily na operaci u Vas.Ale samozrejme jsem se zapomela zeptat na spoustu veci,takze jestli dovolite jeste otazku,jestli budu schopna po operaci bricha za 4 tydny se vratit domu do Kanady,celkem 11hod.letadlem?Dekuji za odpoved

Dobrý den,
omlouvám se, nicméně jsem na Vás skuitečně nezapomněl, i když se to tak mohlo jevit. Správně jsem si nezaznamenal kontakt na Vás, abychom se nějak domluvili trošku jinak, v inkiminovanou dobu jsem byl na kongresu v Belgii, který byl poměrně důležitý, kdybych si číslo na Vás poznamenal dobře, určitě bych Vám zavolal. Nicméně paní Mgr.Galušková je velice zkušená a spolupracujeme spolu již více než desetiletí, takže na info od ní se skutečně dá spolehnout. Bývá nejenom při konzultacích, sle i při operacích, pooperačních kontrolách a převazech, takže se v problematice vyzná.
4týdenní rekonvalescence by měla být na návrat do kanady dostačující. Vlastní hojení trvá 2 týdny, rekonvalescence pak dalších 1 - 2 týdny, takže by let přes Atlantik neměl dělat problémy. Samozřejmě, doporučuji prevenci trombózy, ale ta by měla b ýt u tak dlouhých letů samozřejmá i jindy. Asi největším omezením je nutnost nosit elastické prádlo - doporučuji 1 - 2 měsíce trvale.
Přeji hezký den !
T.Kydlíček


Michal

(příspěvek číslo: 3441)
dne: 08.06.2015

Dobry den je mi 21 let a mam problem ve veku od 15-18 let sem byl dost tlusty cca 110 KG ted se mi povedlo schodit mam 79 KG uz rok dene cvicim v posilovne povedlo se mi vypracovat celkem svalnatou postavu ale prsa mam porad lehce posvisla a uz nevim co stim je mozne stim neco udelat zmensit odstranit a popripade kolik to obnasi finacne dekuji .

Dobrý den,
problém, o kterém píšete je poměrně častý. Po redukci tělesné hmotnosti často zůstávají podobné nežádoucí následky, takže se někdy operaci nevyhneme. Asi nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku.Podíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Veronika

(příspěvek číslo: 3440)
dne: 02.06.2015

Dobrý den,jak dlouho po ukončení kojení lze provést plastiku prsou? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
já osobně doporučuji 4 - 6 měsíců odstup. Během této doby proběhnout nutné změny v mléčné žláze a my pak již můžeme pracovat s definitivním tvarem a velikostí prsu.
Hezký den !
T.Kydlíček


Simona

(příspěvek číslo: 3439)
dne: 27.05.2015

Dobrý den pane doktore,

ráda bych se informovala na zmenšení prsou přes pojišťovnu. Mám velikost 75I. Mám velké bolesti, zad, ale i samotných prsou, jsou dny, kdy jsou velmi citlivé a jakýkoliv pohyb, dotek je velmi bolestivý. Je možné se u Vás objednat na konzultaci a zda provádíte operace na pojišťovnu.

Děkuji moc předem za odpověď.

Přeji hezký den. Simona

Dobrý den,
redukční operace jsou velice časté, nicméně úhrada zdravotní pojišťovnou není automatická a má své přesné podmínky. Určitě nejlepší bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku.Podíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Lucie

(příspěvek číslo: 3438)
dne: 21.05.2015

Dobrý den,
prosim Vás chtěla jsem se zeptat, zda je možno provést zvětšení prsou pomocí implantátů.
Je mi 20 a kojila jsem, takže bych si prsa ráda vylepšila.
Jenže mam problém s váhou, mam kolem 167cm a 50kg a navíc mám problémy se srážlivostí krve.
Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.
Lucie

Dobrý den,
velice rád Vám pomohu, jen je třeba si ozřejmit, upřesnit poruchy krevní srážlivosti, o kterých píšete. Bude asi nejlepší, když se mi ozvete na mojí mailovou adresu: kydlicek@fnplzen.cz, abychom si všechno mohli vysvětlit.
Přeji hezký den !
T.Kydlíček


Jana

(příspěvek číslo: 3437)
dne: 15.05.2015

Dobry den pane doktore,chtela bych se zeptat jestli je mozne si u vas priplatit za pokoj 2 az 3 dny navic po operaci bricha a jestli je take u vas mozne si udelat predoperacni vysetreni? Dekuji Jana

Dobrý den,
samozřejmě, délka hospitalizace závisí i na přání klientky, takže budete-li zůstat déle, žádný problém. Předoperační vyšetření je možné udělat také.
Přeji hezký den !
T.Kydlíček


Markéta

(příspěvek číslo: 3436)
dne: 09.05.2015

Dobrý den,

je mi 28 let a narodila jsem se s rozštěpem rtu (pouze jednostranný rozštěp rtu).
Prodělala jsem 4 operace v Praze na Vinohradech.
Poslední operace byla v mých 15ti letech (před 13ti lety).

Chtěla bych se zeptat, zda je ještě možnost podstoupit korekci tvaru rtu(horního), který se mi zdá nesymetrický.

Je tato operace hrazena zdravotní pojišťovnou, když se jedná o vrozenou vadu?
Nebo bych operaci musela uhradit?

Moc Vám děkuji za odpověď

Markéta

Dobrý den,
rozštěpové vady jsou založeny na vývojové poruše, takže těžko se na tomto místě nějak erudovaně a přesně vyjadřovat, je-li možné asymetrii rtu odstranit, či nikoli. Rád bych Vám samozřejmě pomohl, takže bude asi nejlepší, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, jaké se nám nabízejí možnosti.
Přeji hezký den !
T.Kydlíček


Iveta

(příspěvek číslo: 3435)
dne: 03.05.2015

Dobry den chtěla jsem se zeptat zda lze provést augmentaci prsou hrazenou ze zdravotního pojištěni jako vrozenou vadu nebo me prsa proste nenarostla vůbec,prsni žlázy nenahmatam jako bych tam zádné nemela.jsem proste jako kluk.kojit dceru jsem mohla jen mesic pote mliko nebylo.ani v těhotenství se mi prsa nezvetsila jako jiným ženám.cetla jsem článek na internetu ze lze hradit z pojištěni tuto operaci jako vrozenou vadu nevivinutim prsni žlázy,nebo jako vrozenou vadu.jsem uz opravdu zoufalá a z mateřské dovolene si tuto operaci zatim dovolit nemohu.dekuji za vaši odpověd a radu.pokud budete chtít foto pro posouzení klidne pošlu.dekuji

Dobrý den,
augmentace hrazená zdravotní pojišťovnou je reálná pouze tehdy, jedná-li se o rekonstrukční metodu např. po nádorovém onemocnění, či při přesně definované vrozené vadě. Vrozenou vadou ovšem rozumíme např. aplázii prsu (nevyvinutí žlázy), nebo výraznou asymetrii prsů, Pollandův syndrom (nevývin, či nedostatečný vývin prsu, komplexu dvorec-bradavka a velkého prsního svalu) apod.
Jedná-li se u Vás o vrozenou vadu, či jen tzv. hypoplázii prsů, tedy nedostatčný vývin jinak normálních prsů se na tomto místě říci skutečně nedá. Nejlepší určitě bude, když mě navštívíte nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, jaké máme možnosti.
Přeji hezký den !
T. Kydlíček


Barbora

(příspěvek číslo: 3434)
dne: 27.04.2015

Dobrý den,
chcela by som sa spýtat na zmenšenie stydlých pyskov, konkrétne na konzultáciu. Je platená? Aké testy treba postúpit pred operáciou a ešte by som chcela vediet, jestli je cena zákroku pevná alebo vždy iná, individuálna podla toho čo pacientka chce?

Ďakujem za odpoved

Dobrý den,
pokud je klientka zdráva, s ničím závažnějším se neléčí, pak nejsou předoperační vyšetření potřeba. Je nutné se jen sejít, vše zvážit a naplánovat, to je vše. Cena operace malých stydkých pysků (labioplastika) je pevná, tedy 12.000,-Kč včetně jednodenní hospitalizace.
Hezký den !
T.Kydlíček


Vojtová

(příspěvek číslo: 3433)
dne: 21.04.2015

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak je přibližně dlouhá čekací doba na operaci.

Dobrý den,
čekací doba na rinoplastiku je 1 - 1,5 měsíce, musí jí ale předcházet poctivá konzultace, při které si vše důkladně vysvětlíme. Termín osobního setkání si můžeme domluvit buň na tlf. č. 603 838 838, či 603 898 514, nebo mailem kydlicek@fnplzen.cz. Konzultace trvá asi hodinu a neplatí se.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jana

(příspěvek číslo: 3432)
dne: 15.04.2015

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zdali je možné zmenšit prsa v 46 letech,po3 dětech mám velká prsa ,bolavé záda,bolesti hlavy a ramínka mám až na kost a to pominu oblečení . . Prosím o případné rady kdy a jak máte úvodní konzultace a zdali se musím objednat,jsem ze šumavy děkuji

Dobrý den,
ano je to možné a dokonce i velice časté. Redukční operac e prsů jsou poměrně frekventovaný výkon. Navštivte mě nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


irena

(příspěvek číslo: 3430)
dne: 03.04.2015

Dobrý den pane doktore,prosím vás o informaci o pooperačním průběhu bezprostředně po výkonu a v dalších dnech.Hledala jsem v archivu dotazů a přímo u popisu blepharoplastiky,ale tyto informace chybí.Moc vám předem děkuji,hezký den

Dobrý den,
průběh po operaci očních víček je velice jednoduchý: klidový režim, časté chladné obklady a fyzické šetření. Číst, sledovat TV apod., stejně jaké práce na PC není problém. Hojení trvá týden, pak se odstraňují stehy, za další tři dny je možný make up, ale zbytkové podlitiny a otoky trvají o něco déle (po operaci dolních víček jsou intenzivněješí a delší), což bývá i hodně individuální. Pokud nechcete, aby si okolí něčeho všimlo, je třeba si vyhradit alespoň dva týdny, nicméně většina žen má k dispozici 7 - 10 dní.
Hezký den !
T.Kydlíček


Andrea

(příspěvek číslo: 3429)
dne: 28.03.2015

Dobrý den, ráda bych si u Vás nechala udělat liposukci hýždí, četla jsem že je to obtížná oblast, a provádí se jen pod celkovou anestezií, chtěla bych se zeptat na kolik by vyšel zákrok, anestezie,noclech na klinice a elast. prádlo. Pokud bych se objednala na konzultaci, je zpoplatněna? Děkuji za odpověď

Dobrý den,
konzultace se neplatí a je velice důležitá - podíváme se, zvážíme možnosti řešení a dohodneme si další postup. POkud bychom se pro liposukci skutečně rozhodli, pak se jedná o operaci v celkové anestézii, za jednodenní hospitalizace, spojenou s několikaměsíčním nošením elastického prádla. Kompletní cenu bych určil až při konzultaci podle předpokládaného rozsahu a délky operace.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jana

(příspěvek číslo: 3428)
dne: 22.03.2015

Dobrý den pane doktore,
obracím se na Vás s dotazem a radou, jak dále…můj syn 26 měsíců trpí na zarůstaní nehtu (na vnější straně) palce u nohy…v 1,5 roce byl na operaci ve FN, kde mu v celkové anestezii provedli parciální ablaci nehtové ploténky…od té doby jsme již byli 3x na chirurg. ambulanci, kde mu zarostlý nehet ambulantně, jen s místním znecitlivěním, odstranili…do třech měsíců se nehet opět zanítí…co se s tím dá dělat dále…samozřejmě se další narkóze bráníme, tudíž bychom uvítali nějaké řešení, které lze provést ambulantně, pokud tedy vůbec ještě něco existuje…už jsme z toho špatní, malý už má pomalu averzi na lékaře?…při zákrocích je statečnější než maminka?
Moc děkuji za jakékoliv informace, které by nám mohli pomoci, popř. je-li Vaše pracoviště uzpůsobené na provádění těchto zákroků…a jak dlouho trvají?

Dobrý den,
tyto problémy nejsou, bohužel, vzácné. Určitě by bylo nejlepší, kdybyste mě navštívili nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme, jaká řešení se nám nabízejí.
Hezký den !
T.Kydlíček


David

(příspěvek číslo: 3427)
dne: 16.03.2015

Dobry den
Pane doktore chtel bych se zeptat jestli provadite take transplantaci vlasu a kolik tato operace stoji.Dekuji za odpoved David

Dobrý den,
nikoli, je mi líto, asi Vás zklamu, ale této problematice se nevěnuji a ani nevím, kdo v regionu se tímto zabývá.
Hezký den !
T.Kydlíček


Martina

(příspěvek číslo: 3426)
dne: 10.03.2015

Dobrý den pane doktore,

jaký je Váš názor na účinnost metody IPL, co se týká sklerotizace jemných cévek na obličeji a omlazení kůže? Pokud mám zatím jemné vrásky kolem očí a pár vrásek na čele, mohlo by fungovat?

Herečka Alice Bendová propaguje tzv. plazmoterapii, t.j. aplikaci sére z vlastní krve injekcemi, v jejím případě, do krku.
Co si o tom myslíte?
Děkuji.

Dobrý den,
osobní zkušenost s touto metodou nemám, nicméně jistý efekt předpokládám, takže bych se určitě nebránil něco z toho vyzkoušet. Jiná otázka ale je délka efektu, cena výkonu a zejména poměr mezi efektem a cenou. Ze zkušeností s jinými metodami bych předpokládal dobrý efekt s kratším poločasem.
Hezký den !
T.Kydlíček


Lenka

(příspěvek číslo: 3425)
dne: 04.03.2015

Dobrý den
v dětství jsem prodělala operaci srůstu střev, mám nehezkou jizvu cca 2 cm nad pupíkem,čím více rostu, jizva mi zapadává do břicha, takže mám 2 ošklivý faldy.
Bylo by možné nějak břicho opravit?je mi 25 let a rok od roku je horší.
Děkuji za odpověd.
Lenka

Dobrý den,
korekce jizvy by neměla představovat problém, určitě nejlepší bude, když me vaštívíte v poradně, kterou mám pro podobnou problematiku každé pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve Fakultní nemocnici v Plzni-Lochotíně, vchod B, 6. patro. POdíváme se a uvidíme, co se dá dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Ušní boltce

(příspěvek číslo: 3424)
dne: 26.02.2015

Dobrý den pane doktore,
chtěla jsem se zeptat zda přišití ušních boltců u osmileté dcery je nějak hrazeno zdrav.pojišťovnou a zda je tento věk již vhodný na takovou operaci..Říkáme si že dětem se to možná hojí lepe než pak dospělým..Děkuji za odpověď

Dobrý den,
děti se hojí úplně stejně jako zdravý mladý dospělý, naštěstí :-) Otoplastika je plně hrazena zdravotními pojišťovnami do 10 let věku a jednou z hlavních podmínek je motivace díěte. Dítě SAMO musí operaci chtít a motivace musí být niterná, dítě k tomu musí přijít spontánně a samo. Pak teprve je možné očekávat jeho spolupráci, která je nutná a nezbytná a dobré zhojení. Motivaci dítěte respektuji 100%, protože škody na duši by se udělaly neuváženým výkonem snadno, rychle a třeba i natrvalo a protože se nejedná o vrozenou vadu, ale o obdoby kosmetiky u dítěte, je nezbytné postupovat obezřetně.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jana

(příspěvek číslo: 3423)
dne: 20.02.2015

Dobry den,chtela bych se zeptat kolik u vas problizne stoji abdominoplastika se setitim brisnich svalu a liposukci,jestli je mozne si na vasi klinice udelat veskere predoperacni vysetreni,a jak dlouho pred konzultaci bych se mela objednat.Potrebovala bych datum konzultace mezi 6.6 -12.6.2013.Dekuji

Dobrý den,
abdominoplastika je velice často spojena s tzv. plastikou přímých svalů břišních, tedy s eradikací diastázy a někdy i s liposukcí tukových adipozit na bocích. Kompletní cena operace včetně zmíněné liposukce, operace diastázy, dvoudenní hospitalizace a elastického prádla činí 36.000,-Kč. Konzultaci si můžeme domluvit buď na tlf. č. 603 838 838, či 603 898 514, nyní předběžně Vám mohu nabídnout čtvrtek 6.6.13 ve 13 hod.
Během konzultace se domluvíme na všem podstatném a popř. najdeme i nějaký vhodný termín operace.
Hezký den !
T.Kydlíček


Miloslava

(příspěvek číslo: 3422)
dne: 14.02.2015

Milý pane doktore,
velice mě zaujaly vaše služby.Měla bych zájem o liposukci břicha.
Boky jsou 90cm,ale pas je 75 cm,prsa 93cm.Problém mám jen s tím pasem,nepomáhá ani cvičení,matka má podobný problém...
Jaký vy máte na toto názor?Šlo by odsátí tuku pomocí kanyly s jednodenní hospitalizací?Myslím 1 noc?
Jaká by byla přibližná cena včetně vyšetření,prádla a hospitalizace?Je nutné interní vyšetření?
Kdy by byl zhruba nejbližší možný termín vyšetření a následně zákroku?
Moc vám děkuji,s pozdravem M.

Dobrý den,
liposukce je metoda body contouringu a v tomto ohledu by skuitečně mohla splnit Vaše přání, nicméně okolností, které je třeba znát je více - např. Váš věk, kvalita kůže, síla podkožní vrstvy, charakter kůže, event. přítomnost strií apod. K tomu ale slouží konzultace, kterou si můžeme domluvit na č. 603 838 838, či 603 898 514, či mailem na kydlicek@fnplzen.cz Během konzultace bych Vám přesně řekl co je možné, jaké jsou reálné vyhlídky na efekt operace a, samozřejmě, jaká bude kompletní cena, tedy cena včetně jednodenní hospitalizace a elastického prádla. Konzultaci bychom určitě zvládli v následujícím týdnu, nicméně operaci až ve druhé polovině dubna.
Ozvěte se mi a pokusíme se to nějak dobře zvládnout.
Hezký den !
T.Kydlíček


Jaroslava

(příspěvek číslo: 3421)
dne: 08.02.2015

O vypálení laserem ranku, která vznikla z mého škrabání a zanícení a poté strhnutí strupu.


Jaroslava

(příspěvek číslo: 3420)
dne: 02.02.2015

Dobrý den, chci se zeptat jak by se postupovalo při opravení důlku po špatném zákroku na chirurgii, kde mi udělali z malé ranky větší prohlubeň na špičce nosu. Velikost cca 3mm. Popřípadě cenu a konzultaci. Děkuji

Dobrý den,
o jaký výkon se původně jednalo ?
Hezký den !
T.Kydlíček


<< < 7 / 12 > >>