Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Zmenšení prsů

(příspěvek číslo: 2208)
dne: 21.03. 2009

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na financování zmenšení prsů (164cm, 75H)ze zdravotních důvodů.Děkuji

Dobrý den,
dostave se do poradny oddělení plastické chirurgie FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro nějaké pondělí dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ), kde mám pro podobnou problematiku poradnu. Podmínky pro úhradu zdravotní pojišťovnou jsou poměrně přísné, proto je vyšetření a komplexní posouzení situace nezbytné.
Hezký den !
Dr.kydlíček


Velikost penisu

(příspěvek číslo: 2207)
dne: 21.03. 2009

Omlouvám se pane doktore za nedorozumění, měl jsem být přesnější. Nepotřebuji penis zvětšit, ale ZMENŠIT! Alespoň o 10- 15 cm, to by snad teoreticky jít mělo,když je možné zpět přišít a zajistit funkci uříznutého penisu.Velikost mého penisu je opravdu stressující. Současná partnerka je zatím chápavá, ale ta minulá byla schopná při rozchodu pronést:"žij si jak chceš, třeba najdeš partnerku v teletníku.."
Uvítám jakékoli informace o zmenšení délky penisu, byl bych vděčný i za zmenšení průměru, ale to je myslím i jako laik nerealizovatelné.
Děkuji Vám za jakékoli informace pane doktore
Macháň Phdr.

Dobrý den,
myslím, že se bez konzultace dále nedostaneme. Problematika je natolik delikátní, že bez znalosti konkrétních anatomických podmínek se dále nedostaneme. Ozvěte se na můj mail kydlicek@fnplzen.cz a najdeme vhodný termín, kdy se sejít.
Hezký den !
T.Kydlíček


Znaménka

(příspěvek číslo: 2206)
dne: 21.03. 2009

Dobrý den.
Lze odstranit znaménka na obličeji i jiným způsobem, než klasicky chirurgicky nebo laserem?
Pokud ne máte u Vás na klinice laser k dispozici?A na kolik korun vyjde odstranění 6 znamének laserem?
Děkuji Pospíšilová

Dobrý den,
ano, některé kožní útvary řešit laserem lze. O tom, jaký ano a jaký ne by měl rozhodnout kožní lékař. Já osobně se laserovou medicínou nezabývám, je mi líto. V Plzni se můžete obrátit na Dr. J.Voltra, který je dermatolog a navíc se laserovou medicínou zabývá. najdete ho v Plzni na Nám.Míru 3.
Hezký den !
Dr.Kydlíček


prsa

(příspěvek číslo: 2205)
dne: 20.03. 2009

Dobry den.Pred rokem jsem byla na augmetaci prsou 355cc pod sval,moje viska je 167,ale z vysledkem nejsem zpokojena.CHtela jsem se zeptat jestly pracujete i z vetsimi implantaty 420-450cc a jestly by jste mi je pri me vysce ulozil.Dekuji za odpoved preji krasny den

Dobrý den,
ano, pracuji i s většími implantáty pokud je to ale možné s ohledem na anatomii prsů a hrudníku.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastika nosu

(příspěvek číslo: 2204)
dne: 20.03. 2009

Dobrý den pane doktore, mám nosní přepážku a nos z pohledu zepředu křivý. Kolik by tato operace stála, hradí něco pojišťovna?

Dobrý den,
úhrada zdravotní pojišťovny by se za určitých okolností týkala jenom možné operace nosní přepážky, nikoli estetické operace nosu, kdy se mění jeho tvar a velikost.
Hezký den !
T.Kydlíček


křečové žíly

(příspěvek číslo: 2203)
dne: 20.03. 2009

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda na vaší klinice také odstraňujete křečové žíly. Jsem bohužel "vlastnicí" jedné velice nepěkné, umístěné na dolní končetině a to na zadní části lýtka směrem od kolene (jamky) ke kotníku a po těhotenství se mi na ní začínají tvořit hrudky. V případě, že ano, chtěla bych také znát přibližné finanční rozmezí za tento zákrok a nějaké podrobnosti. Děkuji

Dobrý den,
je mi líto, ale zklamu Vás. Operace křečových žil patří do rukou specialistů. Byblo by proto vhosné, kdybyste nejdříve navštívila flebologickou ( "žilní" ) poradnu, kde Vás již správně nasměrují.
Hezký den !
T.Kydlíček


Augmentace

(příspěvek číslo: 2202)
dne: 19.03. 2009

Dobrý den.
Uvažuji o zvětšení prsou, ale mám takový problém. V prsou se mi udělali fibroadenomy, se kterými chodím jednou za rok na kontrolu sono a do poradny pro mléčnou žlázu.Mám je již několik let. Jeden mi pravděpodobně po nějaké době užívání hormonální antikoncepce vyrostl a čeká mě v brzké době jeho vyjmutí. Chtěla bych se zeptat pane doktore, zda-li bych mohla podstoupit augmentaci vzhledem k mému problému a za jak dlouho po vyjmutí fibroadenomu.A dále bych se ráda zeptala v případě, že by zvětšení prsů šlo provést a v průběhu dalších let mi musel být vyndán další fibroad. jestli to lze provést aniž by se poškodili silikonové inplantáty.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pokud by odborný lékař - mammolog proti zamýšlené augmentaci nic nenamítal, je tato operace klidně možná. Z mého hlediska doporučuji odstup alespoň 4 měsíce, lépe však půl roku. Pokud by později bylo nutné nějaký fibroadenom odstranit, pak je to možné, pokud operující chirurg ví kde je implantát přesně uložen. To zjistí jednak z propouštěcí zprávy, jednak z provedených vyšetření ( sonografie event. NMR ). Hlavní slovo má tedy v této chvíli mammolog.
Hezký den !
T.Kydlíček


obřízka

(příspěvek číslo: 2201)
dne: 19.03. 2009

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik by stála celková obřízka.A jestli musím strávit noc v nemocnici.Chtěl bych přijít, odoperovali byste mě a já bych zase odkráčel :D bylo by to možné....? Děkuju za odpověď.

Dobrý den,
asi Vás zklamu, ale odkázal bych Vás do péče urologů, kterým to patří. Když navštívíte v místě bydliště nějakou urologickou ambulanci, určitě se Vás ujmou.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zmenseni cela

(příspěvek číslo: 2200)
dne: 17.03. 2009

Dobry den pane doktore,
chtela jsem se vas zeptat jestli je mozne celo i zmencit..uz odmalicka trpim na me prilis vysoke celo...predem moc dekuji za vasi odpoved..s pozdravem L.Sedlakova

Hezký den,
asi by to možné bylo nejlépe autotransplantací vlasových cibulek, tedy transplantací vlasů. Víc v této chvíli těžko poradit.
Hezký den !
T.Kydlíček


kýla a odstranění znamenka v obličeji

(příspěvek číslo: 2199)
dne: 17.03. 2009

dobrý den pane doktore,chtela bych se zeptat jak moc je náročná operace kyly a pokud by bylo možné zaroven "opravit" břišní svaly do původního stavu po trech tehotenstvích a kolik by taková operace stála.dále mám v obliceji v blízkosti rtů znamenko velikosti půl centimetru a okolo malou bouličku pukud by to slo odstranit je mozné zákrok provest ambulantně a v jaké cenove relaci by se to mohlo pohybovat.moc dekuji Hrubá Lenka3

Dobrý den,
důlaežité je o jakou kýlu se jedná. Operace kýl a větších doastáz přímých svalů břišních jsou hrazeny zdravotními pojištovnami plně. Drobné kožní útvary se odtranit dají i v místním umrtvení a ambulantně. Cena závisí na obtížnosti operace a počtu útvarů, proto je předběžné vyšetření nezbytné.
Hezký den !
T.Kydlíček


odstranění jizvy

(příspěvek číslo: 2198)
dne: 17.03. 2009

Dobrý den,
mám jizvu na nose v úrovni očí o velikosti asi 5mm(oválný tvar). Mám ji od 4 let kdy jsem měla neštovice. Chci se zeptat kolik by přibližně stálo odstranění této jizvy a kdy bych mohla přijít na konzultaci? Děkuji

Dobrý den,
navštivte mě v pondělí 6.4.09 dopoledne ve FN Plzeň-Lochotín, kde pro podobnou problematiku mám pradnu. Podíváme se a zvážíme co by se dalo dělat. Cena operace by se pohybovala okolo 800,- Kč.
Hezký den !
T.Kydlíček


modelace prsou+mírné zvětšení

(příspěvek číslo: 2197)
dne: 17.03. 2009

Dobrý den,mám problém s prsama,a to tu že mám asymetrickou vadu(rapidně zvětšenou bradavku)a tím pádem je to prso svěšené...
Chtěla bych z nich udělat pěkné dvojky a zajímala by mě cena(výplň v poškozeném prsu skoro není)
Předem díky za odpověď

Dobrý den,
abych se přesněji vyjádřil, musel bych Vás nejdříve vidět, vyšetřit a zvážit další postup. Je mi líto, ale mám o Vás minimum informací k tomu, abych se seriózně vyjádřil.¨
Hezký den !
T.Kydlíček


dobrý den

(příspěvek číslo: 2196)
dne: 17.03. 2009

chtěl bych se zeptat jsem muž a navštěvuji posilovnu ale nejsem spokojen se svím hrudníkem , zají ma mě jestli je možnost zvětšení , díky a ještě jestli po případném zásahu do hrudníku bych mohl dál cvičit díky za odpověd

Dobrý den,
ano, je to možné, ale upřímně, moc to nedoporučuji. Sice Vás to v dalším cvičení neomezí, ale má to svoje stinné stránky a pokud k tomuto nemáte nějkou výraznou motivaci, doporučuji to velmi pečlivě zvážit !
Hezký den !
T.Kydlíček


kombinace operací

(příspěvek číslo: 2195)
dne: 16.03. 2009

Dobrý den, můj dotaz zní lze kombinovat liposukci s liftindem tváří pokuď jde o menší, d+ěkuji za odpověď

Dobrý den,
v zásadě to lze, nemělo by to ale výkon nějak výrazněji prodlužovat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Možnost platby

(příspěvek číslo: 2194)
dne: 16.03. 2009

Dobrý den, chtěla bych se na vaší klinice podrobit zvětšení prsou, avšak zajímalo by mě, zda-li lze tuto operaci hradit na splátky?Děkuji

Dobrý den,
je mi líto, ale splátky jsem po neblahých zkušenostech opustil. Mohu zprostředkovat ale výhodný úvěr u Čs.Spořitelny.
Hezký den !
T.Kydlíček


lifting horních víček

(příspěvek číslo: 2193)
dne: 16.03. 2009

Dobrý den,
uvažuji o liftingu horních víček. Mám keloidní hojení. Existuje riziko vzniku keloidu po tomto zákroku?
Kdy bych mohla přijet na konzultaci?
Děkuji a přeji pěkný den
Alena

Dobrý den,
operace horních víček jsou málokdy zatíženy patologickým jizvením. Konzultacby byla možná 7.4.09 v 17 hod. Zvažte to a ozvěte se mi na adresu: kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


Velikost penisu

(příspěvek číslo: 2192)
dne: 15.03. 2009

Dobrý den pane doktore Kydlíčku,
Od kamarádky jsem na Vás slyšel pouze chválu, dovolte mi proto doataz.
Celý život se trápím velikostí mého penisu, celý život mne díky tomu problému pravidelně opouští po určité době partnerky.
Myslíte, že by bylo možné zařídit abych měl penis velikosti jako má například pornoherec Roco Sifredi? To by stačilo.
Děkuji Vám za odpověď.
S pozdravem
Petr MAcháň, PhDr.

Dobrý den,
děkuji za zajímavý dotaz ! Asi Vás zklamu, ale i když se objevilo několik operací, kterfé měly za cíl prodloužit penis, žádná nepřinesla nějak výrazně uspokojivé výsledky. V současnosti nemáme tedy možnosti jak splnit Vaše přání.
Hezký den !
T.Kydlíček


Nástup do práce po operaci nosu

(příspěvek číslo: 2191)
dne: 15.03. 2009

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat za jakou dobu je možné po operaci nosu jít znovu do práce. Pracuji jako úřednice v samostatné kanceláři, takže by mi nevadilo jít do práce třeba i s dlahou.
Děkuji.
G. Valentová

Dobrý den,
pokud by Vám nevadila dlaha, pak by to bylo možné už po 5 - 7 dnech.
Hezký den !
T.Kydlíček


ruptura

(příspěvek číslo: 2190)
dne: 14.03. 2009

Dobrý den, pane doktore, chtěla jsem se zeptat, jak moc nebezpečná je ruptura silik. implantátu Silimed Polytech, pokud jeho obsah pozvolna vytéká do těla? Co může vytékající silikon v těle způsobit?Je nutné ihned operovat? Děkuji Eliška

Dobrý den,
pokud iompúlantát praskne, měl by se vyměnit. Žádné zdravotní nebezpečí Vám sice nehrozí, ale s výměnou by se otálet nemělo.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zarostlé nehty

(příspěvek číslo: 2189)
dne: 14.03. 2009

Pane doktore,prosím o radu,nehty na palcích mám znetvořené od těsných bot,zánět v nich nemám. Byla jsem na stržení,ale nepomohlo to,narostly ještě obludnější:((((Pomohla by plastika,nebo něco jiného? Děkuji Adamová.

Dobrý den,
pomohla byvám tzv. plastika nehtového lůžka, kdy se radikálně odstraňují zarůstající části nehtové ploténky včetně zárodečné matrix. Operace to složitá není a lze jí provádět ambulantně v místním umrtvení.
Hezký den !
T.Kydlíček


Stará jizva

(příspěvek číslo: 2188)
dne: 13.03. 2009

Dobrý den,
po operaci vaječníku v roce 1980 mi zůstala svislá jizva asi 10 cm dlouhá.
Během těhotenství se jizva nepěkně zvětšila.
Teď je mi 50 let a jsem z ní docela nešťastná.
Dá se jizva chirurgicky upravit,případně spojit
úpravu s plastikou břicha?

Děkuji za odpověď Polanská olincle@razdva.cz

Dobrý den,
starou, nevzhlednou jizvu lze odstranit a pokusit se vytvořit jizvu novou, kosmeticky více přijatelnou. Kombinace s abdominoplastikou možná je, v tom by neměl být problém.
Hezký den !
T.Kydlíček


ocni vicka

(příspěvek číslo: 2187)
dne: 13.03. 2009

Dobry den,provadite operaci hornich ocnich vicek ambulantne?Dekuji Laduse

Dobrý den,
ano, tzv. blepharoplastiky provádím v místním umrtvení a ambulantně zcela běžně.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2186)
dne: 13.03. 2009

Dobrý den pane doktore. Uvažuji o zvtšení prsou, spoustu informací jsem si zjistila, ale přesto by mne zajímalo jaké inplantáty preferujete a jak to bude vypadat po 10-15ti letech až bude nutné implantáty vyjmout. Je možné dát nové implantáty? A jak vůbec budou prsa vypadat po vyjmutí implantátů? Děkuji Machová

Dobrý den,
já osobně preferuji implantáty anatomické a nejčastěji použíám Laboratoires Eurosilicone typ 102N. Jak budou prsa vypadat po 10 - 15 letech je nemožné říci. Záleží na mnoha často nepředvídatelných faktorech, takže Vám nejsem schopen odpovědět. Pokud je prs s ohledem na anatomii k další augmentaci příhodný, není problém implantáty po 10 - 15 letech vyměnit za jiné.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstáté uši

(příspěvek číslo: 2185)
dne: 13.03. 2009

Dobrý den,pane doktore.
Mám 6-letého syna,kterého trápí odstáté uši.Nikdo se mu neposmívá,ale sám na to opakovaně upozorňuje.Nekritickou,opičí láskou ho přesvědčuji,že každý člověk je jiný.Někdo má větší nos atd.,ale stejně po pár dnech se kontroluje v zrcadle.Nerada bych ho zrazovala,ale ani uspěchala tento zákrok.Je ještě ve školce.Jaký je podle Vás názor na věkovou hranici tohoto zákroku?A provádí se tento zákrok v CA?
Předem děkuji za Vaší odpověď a za Váš čas.
Děkuji Nádraská

Dobrý den,
já osobně děti beru vážně a otoplastiku provádím až tehdy, když si dítě řekne samo a je silně k operaci motivováno. V takovém případě lehce tolůeruje operaci v místním umrtvení i následné převazy. Do 10 let věku je operace hrazena zdravotními pojišťovnami. Celková anestézie vhodná ale není.
Hezký den !
T.Kydlíček


liposukce,

(příspěvek číslo: 2184)
dne: 12.03. 2009

Dobry den pane Kydlicek,, rada bych se Vas zeptala na nasledujici: v prosinci roku 2008 jsem podstoupila liposukci nohou(kolena,zadni cast stehen,vnitrin stehna), ale nejsem zcela spokojena, myslim, ze lekar vynechal partii o kterou me slo nejvice a tj, predni stehna.Pravdepodobne slo o zlou komunikaci. Nejsem typ cloveka ktery vyhledava potrebu reklamovt a tak se tedy obracim na Vas. Take muj pritel ma problem a tj, zvetsenoe prsni zlazy kterych by se chtel zbavit.. Ja vazim 60Kg/173cm ale mam geneticky ulozeny tuk prave v oblasti stehen a boku ktereho bych se chtela nadobro zbavit, jim zdrave a sportuji 4krat tydne,,
Prosim o nastineni ceny za 1.Liposukce stehna+boky(pravdepodobne mensiho rozsahu)
2. operace gynekomastiee, muz 85Kg/185cm.
Je si mozno domluvit termin konzultace+operace cca koncem dubna,
Mnohokrat dekuji a preji prijemny den..

Dobrý den,
děkuji za dotaz ! Pokud Jste prodělala operaci v prosinci minulého roku, pak bych považoval za vhodné s další operací ještě vyčkat. Liposukce představuje pro tkláně končetin poměrně velkou zátěž a konzolidace krevního a mízního oběhu stejně jako jizvení v podkoží trvá minimálně půl roku, spíše ale o trošku déle. Doplnit liposukci stehen není problém, dal bych ale přednost operovat až konzolidovanou krajinu, tedy lokality, kde již není přítomný ani zbytkový otok. Cena operace včetně jednodenní hospitalizace a elastického prádla by činila nejspíše 27.000,- Kč ale třeba i méně, pokud by se jednalo skutečně o malý rozsah.
Operace gynekomastie není problém, je ale třeba znát názor endokrinologa. Doporučuji proto nejdříve podstoupit endokrinologické vyšetření a sním za mnou zajít. Termín konzultace si můžeme dohodnout nejlépe mailem na mé adrese kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


<< < 130 / 130