Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Odstáte uši-pomoc

(příspěvek číslo: 2227)
dne: 1.04. 2009

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na orientační cenu k operaci "uší".V ceníku vidím orientaci 6000-8000 Kč což pro mě jako studenta je celkem přijatelné kvuly stále brigádě ale po rozhovoru s jednou z kamarádek která u Vás už zákrok podstoupila( a velice úspěšný-svých uší si ted nemůže vynachválit) sem byl docela zaskočený celkovou cenou kolem 20 000 Kč.

Ikdyž je cena vysoká,mohl bych vše zvládnout.Nejhorší je že doma můj problem s odstátíiu uši neberou vůbec vážně.Nikdo to nechápe,diví se že to tak řeším,ale ty uši nosim na hlavě já a ne oni :( .

Byl bych rád kdyby ste mě uvedl aspon do nějaké cenové relace.

s pozdravem Marcel

Dobrý den,
20.000,- Kč je nějaký omyl, aktuální cena je skutečně 8.000,- Kč za oba boltce ( ambulantní operace v místním umrtvení ).
Kosmetická operace je vždy a pouze věcí toho, koho se týká. Je jasné, že Vám okolí neporozumí, nikdo totiž není schopný se zcela vžít do vaší situace.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastika nosu

(příspěvek číslo: 2226)
dne: 1.04. 2009

prosím jsem po plastice nosu měla jsem nos se skobou a tet tam mám vidět dělanou plastiku je to horší než před tím. může se stím ještě něco udělat myslím nějaký lehčí zákrok než zase celou plastiku to už se uplně bojím podstoupit.děkuji za odpověd Iveta

Dobrý den,
než Vám odpovím potřeboval bych vědět trošku více. Kdy operace byla provedena, zda se jednalo o kompletní rinoplastiku či jen o operaci špičky nosu a prospěšné by byly i současné fotografie. Pak je možné se alespoň přibližně vyjádřit jak dál. Obecně platí, že je možné menším výkonem docílit docela pěkného efektu a že není vždy nutné sahat k rozsáhlým operacím.
Hezký den !
T.Kydlíček


zarůstající nehet

(příspěvek číslo: 2225)
dne: 31.03. 2009

Dobrý den pane doktore,
je mi 18 let a asi tak čtyři roky mě opakovaně trápí zarůstající nehet na palci u nohy. Nehnisá to ani nekrvácí, ale příšerně to bolí a je to poměrně oteklé. Dosud jsem si od nikoho nenechala na to sáhnout :-D ta bolest je úděsná a kromě toho mám také úděsný strach :-D. Ráda bych se zeptala kolik stojí plastické operace zarůstajícího nehtu. Předem děkuji za odpověď Helena L.

Dobrý den,
problém zarůstajícím nehtových plotének je velmi častý. Ve své podstatě se nejedná o složitý výkon a patří do oboru všeobecné chirurgie. N ení to nějak speciální plaastická operace, provádí se povětšinou ambulantně a v místním umrtvení, hojení trvá 2 týdny a nepředstavuje pro pacienta výraznější zátěž. Jiná věc je, že jí chirurgové v plzeňském regionu zhusta neprovádějí, takže se klienti obracejí o pomoc na oddělení plastické chirurgie ( FN Plzeň - Lochotín, vchod B, 6. patro ). Zde se tyto výkony dělají, ale za přímou úhradu. Pokud se jedná o jednu hranu nehtu, pak operace stojí 800,- Kč, pokud zarůstá při obou okrajích 1.600,- Kč. Vyšetření a naplánování operace je však nezbytné a obrátit se můžete na ambulanci zmíněného odd. kromě úterý jakýkoliv všední den dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ).
Hezký den !
T.Kydlíček


návštěva

(příspěvek číslo: 2224)
dne: 31.03. 2009

Dobrý den p.Kydlíček,jsem k Vám objednána 2.4.09 v 17h,jsme domluveni,že Vám pošlu sms zprávu a vyzvednete mě.Jen se ujištuji,že tento termín platí.Jste velice vytížený lékař tak,abych nepřijela nevhod.Přeji moc hezký den.Katka

Dobrý den,
jasně :-) termín platí, vím o Vás !
Hezký den a těším se !
T.Kydlíček


konzultace

(příspěvek číslo: 2223)
dne: 30.03. 2009

Dobrý den pane doktore.Chtěla jsem se jen dotázat jestli osobní konzultace se platí.Děkuji moc za odpověd a přeji hezký večer.

Dobrý den,
je rozdíl, zda-li se jedná o klienta, který má vážný zájem o operaci a zvažuje, že když jí podstoupí, pak u mě anebo se jedná o někoho, kdo má třeba již dokonce stanovený termín operace u někoho jiného a jen si přišel některé informace ověřit a doplnit... Je jasné, že ti druzí jí platí, "moji" :-) klienti konzultaci neplatí.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastika nosu

(příspěvek číslo: 2222)
dne: 30.03. 2009

dobrý den. chtěla jsem se zeptat jsem po plastice nosu asi 9 let.plastika se moc nepovedla jakou mám šanci pokusit se o novou plastiku? děkujiDobrý den,
reoperace je vždy technicky obtížnější než operace první, ale je možná. Je třeba si přesně vyjasnit co se Vám nelíbí a jaké možnosti máme.
Hezký den !
T.Kydlíček


úprava prsou

(příspěvek číslo: 2221)
dne: 29.03. 2009

Dobrý den pane doktore! Ráda bych se zeptala na úpravu prsou. Po dítěti mám prsa stejná jako před tím, bez popraskání, jen trochu povislá. Chtěla jsem se zeptat, zda existuje možnost tzv. vytažení, myslím tím zvednutí prsou. Slyšela jsem, ale zda je to pravda, to nevím, že se kůže dá přitáhnout - zvednout v olasti klíční kosti. Děkuji za odpověď Katka

Dobrý den,
operace pokleslých prsů je častá. Jedná se o tzv. mastopexi, která však po sobě zanechá jizvy, které jsou pak již na celý život. Jsou uloženy vždy okolo dvorců, svisle od dvorců do podprsní rýhy, někdy je přítomny jizva i v této podprsní rýze, záleží na použité metodě. Operace, kdy by byla jizva uložena v oblasti klíčků neexistuje.
Hezký den !
T.Kydlíček


odstraneni znamenek

(příspěvek číslo: 2220)
dne: 29.03. 2009

Dobry den..chtela bych se zeptat..nedavno v pondeli 23.3 sem si nechala odstranit 2znamenka na tvari..odstarnovali mi to vyriznutim..zitra30. mam jit na kontrolu podle me na vytahovani stehu..nosila sem tyden naplast budu ji nosit aji potom?musi se nosit?za jak dlouho se mi to zahoji..mam to sesite dekuji predem

Hezký den,
hojení na obličeji trvá obvykle 7 dní, zda ale mít náplast budete dále či ne rozhodne až při převazu lékař.
Hezký den !
T.Kydlíček


augmentace

(příspěvek číslo: 2219)
dne: 29.03. 2009

Dobrý den, jsem týden po augmentaci a chci začít brát léky Meridii. Nemá vliv na pooperační léčení? Děkuji za odpověď.

Hezký den,
můžete Meridii či Lindaxu brát zcela bez obav.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstraneni strii

(příspěvek číslo: 2218)
dne: 29.03. 2009

Prosim o odpoved zda jde laserem ci operaci odstranit poporodni strie stare jiz 20 let .Dekuji Vera

Dobrý den,
je mi líto, ale laser strie není schopen vyřešit a zcela upřímně, nevím o žádné metode či způsobu, který by na strie byl účinný.
Hezký den !
T.Kydlíček


lýtko

(příspěvek číslo: 2217)
dne: 25.03. 2009

Dítě 8 let, atroface lýtka po operaci /koňská noha/ .Je možná plastika a v jakém věku? Díky .Fixová

Dobrý den,
je mi líto, ale z hlediska mého oboru je dcera ještě k nějakému řešení atrofie svalů lýtka malá. Vývoj končetiny není ještě zdaleka dokončený. Je mi líto, ale musíme ještě vyčkat do doby, kdy budou anatomické poměry již definitivní.
Hezký den !
T.Kydlíček


operace nosu

(příspěvek číslo: 2216)
dne: 25.03. 2009

Dobrý den, pane doktore. Jakou má životnost operace nosu? Je to napořád nebo se musí stejně jako u operací prsou např. po 15 letech na "opravu". Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,
výsledek rinoplastiky je difitivní, celoživotní záležitost.
Hezký den !
T.Kydlíček


jizva na nose

(příspěvek číslo: 2215)
dne: 25.03. 2009

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak náročná(rekonvalescenčně i finančně) by byla úprava nosní jizvy mého manžela(27.let).Jizva vznikla v dětství, po dvou úrazech nosu(vždy na stejné místo).Jizva je dlouhá 2cm, s počátkem u kořene nosu směrem ke špičce, uprostřed je dirka, ve které se usazuje kožní maz. Děkuji

Dobrý den,
problém by to určitě nebyl a nebylo by to jiště ani nějak moc náročné. Operace by se mohla udeělat v místním umrtvení a ambulantně, stála by okolo 1.000,- Kč a hojení bytrvalo okolo 10 dnů.
Hezký den !
T.Kydlíček


operace nosu

(příspěvek číslo: 2214)
dne: 24.03. 2009

Dobrý den, pane doktore. Mám takový dotaz. Když jsem byla malá, při tělocviku mi spolužák kopl do nosu a od té doby ho mám křivý! Rodiče se mnou šli na ORL, podstoupila jsem operaci, jenže pan doktor mi POUZE vyndal mandle, protože na mojí křivou nosní přepážku zapomněl! Špatně se mi dýchá a nos mám křivý. Zajímalo by mne, jestli by mi pojištovna něco hradila, když se prokáže, že se mi špatně dýchá. A kolik taková operaci stojí a zda-li bych jí vůbec mohla podstoupit, když je mi 22 let. Předem Vám děkuji za odpověd

Dobrý den,
každopádně by měla předcházet operace nosní přepážky. Ta je hrazena plně zdravotní pojišťovnou a až bude Vaše dýchání zcela v pořádku, můžeme plánovat kosmetickou operaci tvaru nosu. Otázka hrazené tohoto výkonu je ale minimálně sporná, jedná se o kosmetickou operaci, nikoli o operaci funkčního problému, takže spíše se bude jednat o operaci ve Vaší režii. Definitivní rozhodnutí však musí padnout až po důkladném ORL vyšetření a vyšetření plasttickým chirurgem.
Hezký den !
T.Kydlíček


znaménko na bradě

(příspěvek číslo: 2213)
dne: 24.03. 2009

Dobrý den,od mala mám na bradě kulaté světle hnedé znaménko, které není téměř vidět a je mísrně vystouplé. Chirurg mi řekl, že se mám obrátit na plastickou chirurgii nebo na dermatolog.oddělení, kde mi znaménko odtraní laserem. Ráda bych se Vás zeptala, KAM tedy raději jít, zda-li se to tedy odstranuje laserem a kolik tento zákrok cca stoji.Předem Vám děkuji za odpověd.

Dobrý den,
já osobně s laserem nepracuji. Pokud Jste z Plzeňska obraťte se na Dr.J.Voltra ( Nám. Míru 3, Plzeň ), který je jednak dermatolog, jednak se laserovou medicínou léta s úspěchem zabývá.
Hezký den !
T.Kydlíček


asimetrie prsů

(příspěvek číslo: 2212)
dne: 23.03. 2009

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat jak je možné řešit asimetrii prsů. Už od puberty mám levé prso větší než pravé asi o číslo. V poslední době jsem něco zhubla a asimetrie je výrazně větší. Poraďte mi prosím jat lze toto řešit nebo na jakého lékaře se mám obrátit. Děkuji za vyřízení. Romana

Dobrý den,
každopádně navštivte nějakou ambulanci plastické chirurgie. Lékař Vás vyšetří, zhodnotí stupeň asymetrie a dle anatomických poměrů i se rozhodne pro nejvhodnější postup. Vždy se musí postupovat zcela individuálně ! Na koho se obrátit bych Vám rád poradil, jenom nevím, v jakém kraji žijete...:-)
Hezký dren !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2211)
dne: 23.03. 2009

Vážený pane doktore.
Ráda bych si nechala zvetšit prsa. A protože je to rozhodnutí na celý život, a mám trochu obavy, chtěla jsem se Vás zeptat zda-li hrozí nějaká případná zdravotní rizika následkem této operace? Může tělo silikony nepřijmout? Může se bránit záněty, nebo něčím podobným? Někde jsem četla, že jedné ženě začala "uhnívat" prsní žláza.Děkuji za rozptýlení mých obav a za váš čas.

Dobrý den,
i v případě augmentace, stejně jako v případě jiných operací platí že možné je absolutně všechno. Naštěstí je ale četnost všech komplikací velmi malá, tedy rizika nejsou tak moc pravděpodobná.Během konzultace se ale problematice komplikací věnujeme velmi podrobně.
Hezký den !
T.kydlček


Liposukce

(příspěvek číslo: 2210)
dne: 22.03. 2009

Krásný podvečer pane Doktore:)
četla jsem vaše odpovědi tudíž vás nebudu otravovat podobnýma otázkama, které už tady byly zodpovězeny;)
Mám podobné přání jako paní z příspěvku č.2000 tj.odsátí tukových polštářků z parií přední plochy břicha, boků a stehen ( vnitřích a vnějších ). Dočetla jsem se, že cena by se pohybovala okolo 28.000Kč
Já se Vás chci zeptat, zda k Vám musím osobě na konzultaci? Žiju v Německu a jen tak k Vám na kliniku a zase zpět:(, ale co by se dalo dělat. Také by mě zajímalo jak dlouhá je u Vás čekací doba na zákrok?
Po dlouhých rozvahách a informacích jsem se rozhodla pro vaše ruce;)
Zoulovapeta@seznam.cz
MOC VÁM DĚKUJI S POZDRAVEM PETRA

Dobrý den,
děkuji za důvěru ! Čekací doba se pohybuje okolo 1,5 - 2 měsíců, nyní bych Vám tedy mohl najít vhodný termín v polovině května. Technicky to lze udělat poměrně jednoduše:
na můj mail kydlicek@fnplzen.cz mi pošlete fotky krajin, o které se jedná, abych měl alespoň bližší představu a osobní konzultaci si dáme den před po mailu dohodnutým termínem operace, vše dopodrobna probereme a následující den budeme operovat. Myslím, že takto by se to dalo dobře zvládnout :-)Budu tedy čekat na fotky a v odppvbědi Vám napíšu vše co si myslím a co by se mělo udělat, vyšetřit apod.
Hezký den !
T.Kydlíček


Víčka reoperace

(příspěvek číslo: 2209)
dne: 22.03. 2009

Dobrý den, pane doktore. Chci se zeptat za jak dlouho, tedy pokud vůbec je možná reoperace dolních víček. Jsem sice po operaci 3 týdny, ale už teď je jasné, že to nebudou jen otoky. Mám každé,,pod oko,, jiné a hlavně teď se mi uděly dvě bouličky pod jedním okem, které nijak nebolí, ani na pohmat není cítit, že by pod kůží něco bylo. Udělaly se opravdu tak před týdnem. A ještě jeden dotaz. Je možné spojit operaci nosu s touto případnou reoperací? Za jak dlouho je možná operace nosu po dolních víčkách? Děkuji mnohokrát za zodpovězení dotazu.

Dobrý den,
operace dolních víček je jen zdánlivě jednouchým výkonem a pooperační hojení tomu i odpovídá. Podlitiny se sice za 2 týdny obvykle vstřebají dobře, ale otoky přetrvávají často několik i měsíců. Buďte zcela klidná, 3 týdny po operaci je na hodnocení výsledku ještě příliš, příliš brzy stav hodnotit. Tkáně nyní prodělávají jakousi konzolidaci. Reoperace možná samozřejmě je, ale ne dříve než za půl roku. To je obvykle doba, po které ona konzolidace probíhá a kdy není vhodné dělat ještě definitivní závěry. Vzhledem k blízkosti krajin nosu a dolních víček a k tomu, že otoky po operaci nosu bývají výrazné, doporučuji s operací nosu vyčkat alespoň půl roku. Spojit oba výkony možné ale je. Ničeho se ale nebojte, jsem si jistý, že vše dopadne dobře, takto se dolní víčka chovají často.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zmenšení prsů

(příspěvek číslo: 2208)
dne: 21.03. 2009

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na financování zmenšení prsů (164cm, 75H)ze zdravotních důvodů.Děkuji

Dobrý den,
dostave se do poradny oddělení plastické chirurgie FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro nějaké pondělí dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ), kde mám pro podobnou problematiku poradnu. Podmínky pro úhradu zdravotní pojišťovnou jsou poměrně přísné, proto je vyšetření a komplexní posouzení situace nezbytné.
Hezký den !
Dr.kydlíček


Velikost penisu

(příspěvek číslo: 2207)
dne: 21.03. 2009

Omlouvám se pane doktore za nedorozumění, měl jsem být přesnější. Nepotřebuji penis zvětšit, ale ZMENŠIT! Alespoň o 10- 15 cm, to by snad teoreticky jít mělo,když je možné zpět přišít a zajistit funkci uříznutého penisu.Velikost mého penisu je opravdu stressující. Současná partnerka je zatím chápavá, ale ta minulá byla schopná při rozchodu pronést:"žij si jak chceš, třeba najdeš partnerku v teletníku.."
Uvítám jakékoli informace o zmenšení délky penisu, byl bych vděčný i za zmenšení průměru, ale to je myslím i jako laik nerealizovatelné.
Děkuji Vám za jakékoli informace pane doktore
Macháň Phdr.

Dobrý den,
myslím, že se bez konzultace dále nedostaneme. Problematika je natolik delikátní, že bez znalosti konkrétních anatomických podmínek se dále nedostaneme. Ozvěte se na můj mail kydlicek@fnplzen.cz a najdeme vhodný termín, kdy se sejít.
Hezký den !
T.Kydlíček


Znaménka

(příspěvek číslo: 2206)
dne: 21.03. 2009

Dobrý den.
Lze odstranit znaménka na obličeji i jiným způsobem, než klasicky chirurgicky nebo laserem?
Pokud ne máte u Vás na klinice laser k dispozici?A na kolik korun vyjde odstranění 6 znamének laserem?
Děkuji Pospíšilová

Dobrý den,
ano, některé kožní útvary řešit laserem lze. O tom, jaký ano a jaký ne by měl rozhodnout kožní lékař. Já osobně se laserovou medicínou nezabývám, je mi líto. V Plzni se můžete obrátit na Dr. J.Voltra, který je dermatolog a navíc se laserovou medicínou zabývá. najdete ho v Plzni na Nám.Míru 3.
Hezký den !
Dr.Kydlíček


prsa

(příspěvek číslo: 2205)
dne: 20.03. 2009

Dobry den.Pred rokem jsem byla na augmetaci prsou 355cc pod sval,moje viska je 167,ale z vysledkem nejsem zpokojena.CHtela jsem se zeptat jestly pracujete i z vetsimi implantaty 420-450cc a jestly by jste mi je pri me vysce ulozil.Dekuji za odpoved preji krasny den

Dobrý den,
ano, pracuji i s většími implantáty pokud je to ale možné s ohledem na anatomii prsů a hrudníku.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastika nosu

(příspěvek číslo: 2204)
dne: 20.03. 2009

Dobrý den pane doktore, mám nosní přepážku a nos z pohledu zepředu křivý. Kolik by tato operace stála, hradí něco pojišťovna?

Dobrý den,
úhrada zdravotní pojišťovny by se za určitých okolností týkala jenom možné operace nosní přepážky, nikoli estetické operace nosu, kdy se mění jeho tvar a velikost.
Hezký den !
T.Kydlíček


křečové žíly

(příspěvek číslo: 2203)
dne: 20.03. 2009

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda na vaší klinice také odstraňujete křečové žíly. Jsem bohužel "vlastnicí" jedné velice nepěkné, umístěné na dolní končetině a to na zadní části lýtka směrem od kolene (jamky) ke kotníku a po těhotenství se mi na ní začínají tvořit hrudky. V případě, že ano, chtěla bych také znát přibližné finanční rozmezí za tento zákrok a nějaké podrobnosti. Děkuji

Dobrý den,
je mi líto, ale zklamu Vás. Operace křečových žil patří do rukou specialistů. Byblo by proto vhosné, kdybyste nejdříve navštívila flebologickou ( "žilní" ) poradnu, kde Vás již správně nasměrují.
Hezký den !
T.Kydlíček


<< < 52 / 131 > >>