Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Jizvy po odstanění znamének

(příspěvek číslo: 2250)
dne: 13.04. 2009

Dobrý den,
jsem 14 dní po odstranění znamének. Znaménka mi byly odstraněny vyříznutím a zbyly mi po nich ďolíčky. Na jizvy používám La Roche Posay Cicaplast. Chtěla bych se zeptat, zda mi ty ďolíčky zůstanou už napořád, popřípadě jestli se dají nějakým způsobem odstranit nebo alespoň vylepšit.
Děkuji předem za Vaši odpověď

Dobrý den,
o jizvy je třeba se důsledně, systematicky a poměrně dlouho ( měsíce ) starat. Jizva se mění, vyzrává a v tomto období je ovlivnitelná. Já osobně doporučuji jizvu masírovat ( tlak prstů bez povrchového tření po dobu minimálně půl minuty a několikavteřinovou přestávkou po dobu 5 - 10 min alespoň 3 - 5 x denně, promašťovat, nebo aplikovat na jizvu dle návodu Dermatix či Contractubex gel ( můžete ale jen promašťovat např. Indulonou, nebo naopak aplikovat gely s obsahem silikonu ) a chránit jí před sluncem a soláriem. S ošetřováním je třeba počítat až do doby, kdy je jizva jemná, bledá, hladká a nebolestivá, do té doby vyzrává a přestavuje se. Neříkám, že toto know-how je to nejlepší co se dá vymyslet, ale mám s ním dobré zkušenosti, takže jej doporučuji v prvním řadě. Kdyby se tato péče neosvědčila, máme v záloze ještě další.
Hezký den !
T.Kydlíček


liposukce

(příspěvek číslo: 2248)
dne: 13.04. 2009

Hezký den, je možno se již ted' objednat na liposukci v listopadu? A kdy by byla konzultace? Děkuji.

Dobrý den,
ano je to možné. Konzultaci bychom si domluvili na nějaký termín v dubnu a pak ještě krátké setkání pár týdnů před termínem operace, abychom si vše doladili. Takový postup je celkem častý.
Hezký den !
T.Kydlíček


liposukce

(příspěvek číslo: 2247)
dne: 13.04. 2009

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda jste už prováděl liposukci kolem kotníků, tedy zda to vůbec lze.Předem děkuji za odpověd'.

Dobrý den,
pokud je v popsané krajině tukový polštář, který je k odsátí vhodný, pak ano, ale většinou tomu tak není.
Hezký den !
T.Kydlíček


Břicho

(příspěvek číslo: 2246)
dne: 12.04. 2009

Dobrý den jak tak čtu raději se tedy obrátím na vás...Při těhotenství (před 4lety) jsem přibrala 35kg...Něco jsem už shodila,ale stále se mi to drží na bokách.Proto se chci optat kolik by stála liposukce boků a malinko bříška.
A ještě jeden dotaz mám převyslou kůži na břiše je to hrozný ikdyž to není moc.Prostě jako každé ženě mi to vadí.Na kolik by to celkem vyšlo??S pozdravem a přáním hezkého dne Pokorná Lenka

Dobrý den,
je otázkou, zda nejste vhodnější adeptkou ke klasické abdominoplastice a třeba i s lehkou liposukcí boků. K rozhodnutí o dalším postupu je ale třeba Vás vyšetřit, bez toho není možné seriózně rozhodnout o adekvátním postupu.Pokud bychom abdominoplastiku provedli, pak by kompletní cena včetně 3 denní hospitalizace a elastického prádla činila 33.000,- Kč. Ale jak jsem řekl, je nutné Vás vidět a posoudit anatomické poměry, kvalitu tkání, tukové polštáře apod.
Hezký den !
T.Kydlíček


prsa

(příspěvek číslo: 2245)
dne: 11.04. 2009

Dobrý den je mi 19 let a chtěla bych se zeptat,mám jedno prso větší tak o jedno-dvě čísla než to druhé a slyšela jsem,že to jde upravit plastickou operací.Kolik by tento zákrok stál??předem vám moc děkuji za odpověď.Dana

Dobrý den,
ano, upravit asymetrii možné je, jčenom je nutné se ropzhodnout pro zcela individuální postup. Navštivte mě nějaké pondělí dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ) ve FN Plzeň-Lochotín, kde mám pro podobnou problematiku poradnu a uvidíme co by se dalo pro Vás udělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstáté uší

(příspěvek číslo: 2244)
dne: 10.04. 2009

Dobrý den,chtěla bych se jen zeptat jestli by bylo možné si s Vámi domluvit konzultaci ohledně mích odstátých uší. Ráda bych si je od Vás nechala operativně upravit. A také by mě zajímalo jak dlouho se na zákrok tak čeká (měsíc, dva měsíce, nebo jen pár dnů) Moooc děkuji za odpověď Katka

Dobrý den,
konzultace je nezbytná. Domluvit si jí můžeme buď telefonicky na č. 603 838 838, nebo lépe mailem na mé adrese kydlicek@fnplzen.cz. Čekací doba se nyní pohybuje okolo 1 - 1,5 měsíce.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstranění znamének / pih

(příspěvek číslo: 2243)
dne: 9.04. 2009

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat, zda je možné odstranit znaménka / pihy laserem.
Skoro po celém těle jich mám hromadu a již několikrát mi byly odstraňovány buď dusíkem nebo chirurgicky. Samozřejmě po těchto zákrocích mám jizvy. Ze zdravotních důvodu se dalším zákrokům asi nevyhnu, tak by mě zajímalo, jestli by to bylo možné provést laserem? Nevím kde jsem se dočetla, že po laseru nejsou žádné jizvy.
Předem díky za informaci a přeji úspěšné dny.
Petra, Plzeň

Dobrý den,
pokud se jedná o pigmentové útvary, pak bych použití laseru velmi opatrně zvažoval. Doporučuji Vám ale obrátit se na névovou poradnukožní kliniky FN Plzeň-Bory, pav. 22, přízemí vlevo, kde se na Vás specialisté podívají, zváží biologický charakter pigmentových znamének a fundovaně se k použití laseru vyjádří.
Hezký den !
T.Kydlíček


Platysma

(příspěvek číslo: 2242)
dne: 9.04. 2009

Dobrý den, je mi 37let, zhubla jsem a asi i geneticky mám prostě po liposukci stále povolený podbradek.Na jedné konzultaci mi řekli, že to nemám zapotřebí na dvou dalších mi nabídli sešití platysmy-jizvička pod bradou a dvě další jizvy za ušima a ve vlasové části..Chtěla jsem se zeptat, provádíte endoskopické operace v této oblasti? Mám to totiž blíž do Plzně.A kolik mám kalkulovat za tento zákrok? V jaké anestezii? Ráda bych se vyhnula celkové.Děkuji

Dobrý den,
je mi líto, ale endoskopické operace neprovádím, nějak mě tato technika neoslovila.Rád bych Vám poradil kam se obrátit, ale nevím, kdo v regionu se těmito technikami zabývá.
Hezký den !
T.Kydlíček


PONDĚLÍ 13 dubna

(příspěvek číslo: 2241)
dne: 8.04. 2009

Dobrý den,

chci se jen zeptat jestli platí naše konzultace mezi 10-11 hodinou i přes velikonoční pondělí a taky jestli pro mě bude konzultace bezplatná.

s pozdravem Marcel

Dobrý den,
tak to se omlouvám, nedošlo mi, že je Velikonoční pondělí... Navrhuji tedy sejít se následující pondělí 20.4. ve stejný čas. Konzultace je bezplatná.
Hezký den !
T.Kydlícčk


prsa

(příspěvek číslo: 2239)
dne: 8.04. 2009

Dobrý den pane doktore.
Mám dvě děti a po kojení mě zůstalo jedno prso věčší než druhé a je to dost vidět.Chtěla bych to nějak srovnat,jěště nejsem rozhodnuta jakým směrem.Chci se vás zeptat na přibližnou cenu a jak často se po zákroku chodí na kontrolu,protože teď žiju v zahraničí a musela bych kvůli tomu přicházet.Nevím na jak dlouho tady budu,proto to nechci už odkládat.A jěště se chci zeptat,kolik dní bych po zákroku neměla dělat.
Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den,
asymetrie vzniklá kojením je poměrně častá. Prsy obvykle jsou více či méně pokleslé a tak se nabízí prsy modelovat. Jedná se o operaci v celkovém umrtvení, spojené s hospitalizací obvykle 2 dny. Celková cena činí 31.000,- - 32.000,- Kč. Celkový pobyt v republice nemusí být dlouhý, jde-li všechno hladce tak obvykle stačí 4 - 5 dní. Předoperační vyšetření, převazy a následné kontroly je možné provést u Vás dle mého doporučení.
Hezký den !
T.Kydlíček


poděkování

(příspěvek číslo: 2238)
dne: 8.04. 2009

Dobrý den,jsem po operaci odstátých ušních boltců.Operace byla provedena 4.3.2009.Stehy byly vyndány 19.3.2009.Chci se zeptat,jestli 3 týdny je dost dlouhá doba,abych mohla sundat elastickou čelenku,nebo jak dlouho mám ještě vydržet.Jinak chci strašně moc poděkovat,ouška se mi mooooc líbí.Děkuji Helena Stříbro

Dobrý den,
jsem rád, že Jste zdráva a moc děkuji za pochvalu!! Elastickou čelenku už nosit nemusíte, dále je jen třeba uši boltce mýt a mastit. Nic jiného třeba není.
Hezký den !
T.Kydlíček


odstávající uši

(příspěvek číslo: 2237)
dne: 8.04. 2009

Dobrý den, pane doktore. Chtěla jsem vás požádat o radu. Můj 3-letý syn má od mala trochu ostálé spodní ušní lalůčky. V posl.době jsem zjistila, že mu odstávají celé uši. Na noc mu dávám čepičku a pokouším se lepit uši k hlavě,protože jsem zjistila že vždy spí na otočeném uchu. Během noci mu musím stejně uši srovnávat a náplast vždy odtrhne. Má v mé snažení šanci na úspěch? Starší syn měl odstálé uši již od mala, lepení ani čepičky nepomohly a na operaci se již "psychicky" připravuje. Nerada bych, aby i druhý měl takové problémy. Děkuji za odpověď. Hřebcová

Dobrý den,
sám o sobě tvar boltce je velmi individuální, je dán tvarem boltcové chrupavky a ta je zase určena geneticky.
Přelepováním a podobnými věcmi tvar boltžců nezměníte, to není možné, jedinou opravdu účinnou možností je operace. Tato se provádí v místním umrtvení a to až po 6 roce věku a v době, kdy si dítě samo o operaci řekne a operaci chce.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastické operace

(příspěvek číslo: 2236)
dne: 7.04. 2009

Dobrý den.
Chtěla bych podstoupit dvě plastické operace, Modelace prsou a plastickou operaci břicha.Ráda bych se zeptala jestli je to možné podstoupit v 46 letech a za jak dlouho po sobě by to bylo možné.Děkuji za odpověď Ilona

Dobrý den,
pokud Jste po interní stránce zdráva, neléčíte se pro nějaké závažné onemocnění, ak není problém, obě operace podstoupit s odstupem cca minimálně 3 - 4 týdnů.
Hezký den !
T.Kydlíček


strie

(příspěvek číslo: 2235)
dne: 7.04. 2009

dobry den pane doktore chtela bych se zeptat jestli provadite i odstraneni (jakym koliv zpusobem):-)strii okolo pupiku.mam je velke a nehezke.dekuji veronika

Dobrý den,
strie lze v současnosti odstranit pouze tak, že se odstraní okrsek, kde se nacházejí... Tedy bez operace to možné není. O tom jaká operace a zda vůbec nějaká možná je se ale musí rozhodnout až po vyšetření.
Hezký den !
T.Kydlíček


Augmentace

(příspěvek číslo: 2234)
dne: 6.04. 2009

Dobrý den.
Pane doktore, vybrala jsem si právě Vás, pro zvětšení mých prsou. Chtěla jsem se zeptat, jak je to s konzultacemi a kolik si mám na tu naší, první připravit peněz. Hned bych se také na ní chtěla objednat, ale nevím, zda je to možné touto formou nebo radši telefonicky..?
Děkuji Petra

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru ! :-) Termín konzultace si můžeme nejlépe domluvit mailem ( kydlicek@fnplzen.cz ). Telefonicky to je také možné, ale protože hodně operuji a často tedy bývám špatně k zastižební je mail skoro i lepší.
Konzultace je pro vážně zájemce bezplatná.
Hezký den !
T.Kydlíček


operace břicha

(příspěvek číslo: 2233)
dne: 6.04. 2009

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda by bylo možné provést abd.plastiku na břiše, kde je jizva po operaci slepého střeva, rok na to operace pupeční kýly s následným zpevněním rozestouplých břišních svalů sítí ? Jizva se mi propadla a tak kromě převislé kůže na břiše nám ještě proláklinu v místě operační jizvy. Břicho se mi tak zdeformovalo k jedné straně. Pokud si vezmu přilehlejší materiál- je to vidět, jak na levé straně mám břicho větší a je to pro mě dosti stresující "vada na kráse " Pokud by byla možná operace - kolik by asi stála a zda se dá financovat i splátkově ??? Děkuji NB....

Dobrý den,
vzhledem k prodělaným operacím bude situace u Vás poněkud složitější. Je tedy třeba postupovatr s rozmyslem.Myslím si, že zcela nejlepší bude, když mě navštívíte v mé poradně, kterou pro podobnou problematiku mám každé pondělí dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro. Podíváme se a zvážíme jaká doplňující vyšetření potřebujeme k rozhodnutí o definitivním postupu.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2232)
dne: 5.04. 2009

Dobrý den,
vážený pane doktore. Vážně přemýšlím o zvětšení prsou a chtěla by jsem se zeptat jak velké jsou jizvy po operaci. A jestli se jizvy dají odstranit uplně. A jak dlouho bych byla po operaci hospitalizována a kolik operace ted stojí. O kolik je podle Vás optimální zvětšení prsou, měřím 170cm a vážím 53 kg. Velice Vám děkuji za odpoveď. Lucie

Dobrý den,
výsledná velikost musí být zvolena velmi citlivě a zcela individuálně, žádná šablona ! Proto Vám nemohu odpovědět jak veliký prs by byl pro vaši postavu ten nejlepší, to musíme zvolit až při operaci. POkud bychom zvolili přístup z podprsní rýhy pak je délky jizvy cca 4,5 - 5 cm.Jizvu ale nikdy, nekde nelze zcela odstranit, to není ( zatím ) v našich možnostech. Cena operace je závislá na typu a značce implantátu. Pokud bychom zvolili implantát Laboratoires Eurosilicone, byla byste hospitalizována 1 den a použili bychom 1 podprsenku, pak by konečná cena činila 50.000,- Kč.
Hezký den !
T.Kydlíček


Operace bricha

(příspěvek číslo: 2231)
dne: 3.04. 2009

Dobry den chtela bych se zeptat kolik by me stalo odstraneni vytahle kuze na brise mam ji po porodu hodne vytahlou.Dekuji za odpoved

Dobrý den,
běžná cena abdominoplastiky včetně 2 denní hospitalizace a elastického prádla činí 31.000,-Kč.
Hezký den !
T.Kydlíček


modelace poprsí

(příspěvek číslo: 2230)
dne: 3.04. 2009

Jsem 5.měsíců po modelaci prsů.Perfektní,jsem moc zpokojena.Děkuji Tejno

Já děkuji! Jsem rád, že Jste spokojená:-)
Hezký den !
T.kydlíček


face lifting

(příspěvek číslo: 2229)
dne: 2.04. 2009

Dobrý den,
mám zájem o provedení face liftingu. Před 23 lety jsem prodělala meningoencefalitidu, s následkem částečné levostranné hemiparézy. Stále více se mi projevuje asymetrie v obličeji. ( Hlubší vrásky na levé straně).
Děkuji a zdraví Zdislava

Dobrý den,
ano, asymetrické vrásky při hemiparéze jsou vidět pravidelně. Face lifting situaci může také dočasně řešit. Záměrně píši dočasně, protože obličej bude stárnout i po face litingu a asymetrie bude zase trošku patrnější. Jak dlouho efekt bude přetrvávat je ale poměrně individuální a záleží na více faktorech. Termín konzultace si můžeme domluvit na mailem ( kydlicek@fnplzen.cz ) nebo tlf. ( 603 838 838 ).
Hezký den !
T.Kydlíček


Lýtka

(příspěvek číslo: 2228)
dne: 1.04. 2009

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde zvětšit obvod lýtek aspoň o 8cm a kolik by to přibližne stálo.... mam totiž vrozenou vadu nohou stehna mám v obvodě 58cm a lýtka pouhých 33cm. Je mi 19let, děkuji za odpověď.

Dobrý den,
konturu a obvod lýtek je možné řešit pomocí silikonových gelových lýtkových implantátů. Jejich použití se ale musí velmi, velmi pečlivě a komplexně zvážit, proto snad více než v jiných situacích je nutné pečlivě klinické vyšetření a je třeba znát názor ortopeda, popřípadě neurologa. Ale v zásadě to možné je.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstáte uši-pomoc

(příspěvek číslo: 2227)
dne: 1.04. 2009

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na orientační cenu k operaci "uší".V ceníku vidím orientaci 6000-8000 Kč což pro mě jako studenta je celkem přijatelné kvuly stále brigádě ale po rozhovoru s jednou z kamarádek která u Vás už zákrok podstoupila( a velice úspěšný-svých uší si ted nemůže vynachválit) sem byl docela zaskočený celkovou cenou kolem 20 000 Kč.

Ikdyž je cena vysoká,mohl bych vše zvládnout.Nejhorší je že doma můj problem s odstátíiu uši neberou vůbec vážně.Nikdo to nechápe,diví se že to tak řeším,ale ty uši nosim na hlavě já a ne oni :( .

Byl bych rád kdyby ste mě uvedl aspon do nějaké cenové relace.

s pozdravem Marcel

Dobrý den,
20.000,- Kč je nějaký omyl, aktuální cena je skutečně 8.000,- Kč za oba boltce ( ambulantní operace v místním umrtvení ).
Kosmetická operace je vždy a pouze věcí toho, koho se týká. Je jasné, že Vám okolí neporozumí, nikdo totiž není schopný se zcela vžít do vaší situace.
Hezký den !
T.Kydlíček


plastika nosu

(příspěvek číslo: 2226)
dne: 1.04. 2009

prosím jsem po plastice nosu měla jsem nos se skobou a tet tam mám vidět dělanou plastiku je to horší než před tím. může se stím ještě něco udělat myslím nějaký lehčí zákrok než zase celou plastiku to už se uplně bojím podstoupit.děkuji za odpověd Iveta

Dobrý den,
než Vám odpovím potřeboval bych vědět trošku více. Kdy operace byla provedena, zda se jednalo o kompletní rinoplastiku či jen o operaci špičky nosu a prospěšné by byly i současné fotografie. Pak je možné se alespoň přibližně vyjádřit jak dál. Obecně platí, že je možné menším výkonem docílit docela pěkného efektu a že není vždy nutné sahat k rozsáhlým operacím.
Hezký den !
T.Kydlíček


zarůstající nehet

(příspěvek číslo: 2225)
dne: 31.03. 2009

Dobrý den pane doktore,
je mi 18 let a asi tak čtyři roky mě opakovaně trápí zarůstající nehet na palci u nohy. Nehnisá to ani nekrvácí, ale příšerně to bolí a je to poměrně oteklé. Dosud jsem si od nikoho nenechala na to sáhnout :-D ta bolest je úděsná a kromě toho mám také úděsný strach :-D. Ráda bych se zeptala kolik stojí plastické operace zarůstajícího nehtu. Předem děkuji za odpověď Helena L.

Dobrý den,
problém zarůstajícím nehtových plotének je velmi častý. Ve své podstatě se nejedná o složitý výkon a patří do oboru všeobecné chirurgie. N ení to nějak speciální plaastická operace, provádí se povětšinou ambulantně a v místním umrtvení, hojení trvá 2 týdny a nepředstavuje pro pacienta výraznější zátěž. Jiná věc je, že jí chirurgové v plzeňském regionu zhusta neprovádějí, takže se klienti obracejí o pomoc na oddělení plastické chirurgie ( FN Plzeň - Lochotín, vchod B, 6. patro ). Zde se tyto výkony dělají, ale za přímou úhradu. Pokud se jedná o jednu hranu nehtu, pak operace stojí 800,- Kč, pokud zarůstá při obou okrajích 1.600,- Kč. Vyšetření a naplánování operace je však nezbytné a obrátit se můžete na ambulanci zmíněného odd. kromě úterý jakýkoliv všední den dopoledne ( 8,30 - 11,30 hod. ).
Hezký den !
T.Kydlíček


návštěva

(příspěvek číslo: 2224)
dne: 31.03. 2009

Dobrý den p.Kydlíček,jsem k Vám objednána 2.4.09 v 17h,jsme domluveni,že Vám pošlu sms zprávu a vyzvednete mě.Jen se ujištuji,že tento termín platí.Jste velice vytížený lékař tak,abych nepřijela nevhod.Přeji moc hezký den.Katka

Dobrý den,
jasně :-) termín platí, vím o Vás !
Hezký den a těším se !
T.Kydlíček


<< < 51 / 130 > >>