Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


medpor

(příspěvek číslo: 2516)
dne: 8.12. 2009

dobrý den,

pokud je chybějící část ušního boltce nahrazována materiálem Medpor, jakým způsobem je tato část fixována s původní částí boltce (chrupavkou)? Někteří chirurgové prezentují, že Medpor srůstá pouze s kostí, nikoliv s chrupavkou. Jak to prosím tedy je?

Dobrý den,
Medpor firmy Porex je vynikající materiál, se kterým občas pracuji, zejména při rekonstrukčních operacích nosu. S boltcem je ale problém. Hlavní slabinou je to, že kůže a podkožní vazivo je velmi slabé a jemné, takže když se k rekonstrukci boltce použije nějaký syntetický materiál, třeba měkký silikon, nebo rigidnější Medpor často se stane, že se časem "proleží" - protlačí a vyloučí a musí být odstraněn. Ne vždy, pochopitelně to takto dopadned, ale velmi často. Každopádně ale Medpor se obecně vhojuje, tedy prorůstá tkáněmi z okolí.
Hezký den !
T.Kydlíček


propadlé tváře

(příspěvek číslo: 2515)
dne: 8.12. 2009

Dobrý den.ám problém s propadlými tvářemi.je mi 19 let,nejsem nijak hubená,ale odjakživa mám dost propadlé tváře a hubený obličej,vypadám kvůli tomu nezdravě nebo v horším případě jako feťačka.bylo by možné tenhle problém nějak vyřešit,děkuji, alžběta

Dobrý den,
Váš dotaz patří mezi ty méně obvyklé. Napadá mě lipofilling, tedy vyplnění přesně vymezených okrsků vlastními tukovými buňkami, nicméně z čistě technických důvodů lipofilling neprovádím. Asi Vás zklamu, ale nepomohu Vám, obraťte se ale na prof.MUDr.M.Duškovou,CSc.(Klinika plastické chirurgie Praha-Vinohrady), která se této metodě věnuje a má s ní hezké výsledky.
Hezký den !
T.Kydlíček


augmentace

(příspěvek číslo: 2514)
dne: 6.12. 2009

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zvětšení prsou, je mi 21 let a mám opravdu malá prsa,a obávám se zvetšení,protože mám pocit že implantáty se mi tam nevejdou nebo jak to vyjadrit, je neco takoveho mozne? predem dekuji za info:)

Dobrý den,
ale vejdou se tam:-)je jenom otázka jak veliké. Při konzultaci Vám lékař musí říct jaký typ implantátů vidí jako optimální a jakého asi (!!) objemu by implantáty mohly být. Z tohoto si můžete pak udělat přibližnou představu o výsledku. Zdůrazňuji PRIBLIZNOU představu, protože definitivní objem se musí změřit zkušebním implantátem a současně vzít v potaz i řadu dalších okolností.
Hezký den !
T.Kydlíček


liposukce

(příspěvek číslo: 2513)
dne: 1.12. 2009

Dobrý den pane doktore,
byla sem u Vás na liposukci vnějších stehen a kolen, ráda bych se informovala, jak dlouho po operaci můžu začít sportovat na eliptickém trenažeru.
Děkuji za odpověď a přeju pohodový den.
Pavla P.

Dobrý den,
když já nevím co to ten eliptický trenažer je...:-)) Nicméně fyzické zatížení operovaných krajin je možné tak po 4-6 týdnech po operaci (přiměřeně a ne najednou nějaké dramatické trénování!)a v elastickém prádle.
Hezký den !
T.Kydlíček


masáže nosu

(příspěvek číslo: 2512)
dne: 30.11. 2009

dobrý den jsem měsíc po plastice nosu prosím za jak dlouho mám začít s masáží .děkuji JANA

Dobrý den,
každý z nás má jiný systém péče a jiné zvyky. Já osobně doporučuji zahájit masáže nosu dle návodu (přesně ukáži jak bych si to představoval) tak 2 - 3 měsíce po operaci. A protože se nos konzoliduje poměrně dlouho, doporučuji také vytrvat několik měsíců.
Hezký den !
T.Kydlíček


Odstranění znaménka a bulku podkožního tuku

(příspěvek číslo: 2511)
dne: 29.11. 2009

Dobrý den pane doktore,mám problém.Od narození mám na levém rameni matěřské znaménko (Congenitální Névus) o velikosti 22x10 mm.Zužuje mne hlavně v létě,jelikož ho nemůžu vystavovat slunci, a také se za něj stydím. Bojím se velké jizvy, proto nejdu na normální chirurgii. Ve Vašem seznamu zákroků jsem však tuto službu nenašla.A tak se ptám přímo Vás, jestli by bylo možné ho odstranit? A také se mi udělal v pubertálním věku podkožní tuk na pravé paži,který mi také obtěžuje život. Pokud by to bylo možné obojí odstranit, byla bych ráda, kdybyste mi napsal cenu zákroku. Děkuji Vám předem za odpověď

Dobrý den,
všimla Jste si správně, tyto malé výkony ve své praxi skutečně neprovádím. Pracuji současně i jako starší lékař oddělení plastické chirurgie FN Plzeň-Lochotín, kde mám tyto výkony možnost provádět. Důvody proč to tak je jsou organizační, nikoli medicínské, ale je teď vedlejší. Důležité je, že mě můžete navštívit nějaké pondělí dopoledne (8,30-11,30hod.) v mé ambulanci, kterou tam mám pro podobnou problematiku (vchod B,6. patro) a kde se mohu Vašemu problému věnovat. Podíváme se a zvážíme co by se dalo dělat, za určitých okolností by byla možná i spoluúčast zdravotní pojišťovny. Objednávat se nemusíte a není ani potřeba nějakého doporučení.
Hezký den.
T.Kydlíček


augmentace prsou

(příspěvek číslo: 2510)
dne: 27.11. 2009

Dobrý den, pane doktore...
Jsem rozhodnutá podstoupit operaci zvětšení prsou a i přes velkou vzdálenost mezi místem mého bydliště a Vaším pracovištěm jsem si pro tuto operaci vybrala Vás... Slyšela a četla jsem na Vás jen samou chválu :-)
Zajímalo by mne, jak dále postupovat. Jsem ze Zlína, proto asi nebude možné přijet k Vám na konzultaci víckrát. Šlo by to udělat tak, že bych se objednala a spojili bychom konzultaci a operaci (a předoperační vyšetření) třeba do dvou dnů za sebou??
Pro operaci jsem opravdu pevně rozhodnutá a velmi ráda bych se svěřila právě do Vašich rukou.
Ještě bych se chtěla zeptat na možný termín operace, samozřejmě čím dříve to bude, tím lépe :-)
Moc Vám děkuji za Váš čas a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. J.Š.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru! :-) Tak jak to navrhujete to možné v zásadě je. Uděláme to ale malinko jinak. Pošlete mi na můj mail kydlicek@fnplzen.cz fotografie Vašich prsů zpředu a z profilu, z nich lze předběžně posoudit zda Jste vhodnou adeptkou augmentace. Pokud ano, pak si mailem určíme termín operace, Vy ale přijedete den před tím, kdy vše důkladně probereme a zvážíme a doplníme předoperační vyšetření.Pokud bude vše OK, budeme druhý den operovat.Další péči, tedy převazy a kontroly zvládneme podobným způsobem. Pvní volný termín bych snad mohl mít ještě 21.12.09, kdy se mi uvolnilo jedno místečko.
Hezký den !
T.Kydlíček


Plastika nehtového lůžka

(příspěvek číslo: 2509)
dne: 25.11. 2009

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na něco ohledně úpravy nehtového lůžka. Nehty mi opakovaně zarůstají a lůžka po stranách nehtů mám jak bulky, které opravdu bolí. Doslechla jsem se, že zákrok provádíte. Tak by mě zajímalo jak a jestli s nějakou narkózou. Děkuji za odpověď :)

Dobrý den,
úprava zarůstajícího nehtu je jednoduchá operace, kterou lze dělat prakticky v jakékoliv chirurgické pracovišti. Zákrok sice provádím, ale v rámci své práce na oddělení plastické chirurgie FN Plzeň-Lochotín, nikoli tedy ve své praxi a jedná se o operaci plně hrazenou pacientem, tedy ne zdravotní pojišťovnou. Uhrada ze zdravotního pojištění je možná třeba v ambulanci chirurgického oddělení FN PLzeň-Bory (bývalá vojenská nemocnice), kde tyto malé výkony také dělají dobře.
Hezký den !
T.Kydlíček


piercing

(příspěvek číslo: 2508)
dne: 24.11. 2009

Dobrý den, je možné při operaci (zvětšení prsou) uděalat v narkoze piercing do bradavky? děkuji za odpověď

Dobrý den,
ano, to možné je, žádný problém.
Hezký den !
T.Kydlíček


Gynekomastie

(příspěvek číslo: 2507)
dne: 23.11. 2009

Dobrý den, jsem lékař a od puberty mě trápí mírná leč obtěžující gynekomastie I.stupně lokalizovaná jen do oblasti dvorců tvořená pouze žlázou. Jako konzervativní léčbu jsem volil tamoxifen citrát (hepatokarcinogen...) a v posledních letech střídám exemestan a anastrozol pro jejich cenu a svou plnou úhradu za ně se mi vyplatí oparace a navíc nebudu své tělo zatěžovat xenobiotiky. Jedná se mi však pro malý rozsah o výkon v LA ne CA a kompletní extirpaci žláz. Můj dotaz směřuje na možnost výkonu v LA a pak také cenu tohoto výkonu, plus doba rehabilitace - jsem aktivní sportovec (6x v týdnu cca 3hodiny/den).

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pane doktore, kontaktujte mě na mém mailu (kydlicek@fnplzen.cz), domluvíme si schůzku a uvidíme, zda by operace byla v lokální anestézii možná. Pokud se jedná o gynekomastii, tedy o zvětšenou mléčnou žlázu je operace a léčba hrazena zdravotními pojišťovnami.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2506)
dne: 23.11. 2009

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak častá jsou rizika, že by prsní implantát nesedl a musel být vyjmut. Uvažuji o operaci, ale mám strach, že bych měla komplikace.

Dobrý den,
komplikace po augmentaci nejsou, včetně rotace a posunutí implantátů nejsou, naštěstí, příliš časté. Komplikace ale nikdy nelze naprosto eliminovat, to platí obecně pro každou operaci. Škoda, bylo by příjemné operovat a vědět, že žádné komplikace nehrozí, ale to tak nikdy není...
Hezký den !
T.Kydlíček


zmenšení poprsí, které uhradí VZP

(příspěvek číslo: 2505)
dne: 23.11. 2009

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zmenšení poprsí, které mám schválené od VZP. Nyní mám velikost 80F, dozvěděla jsem se, že si nemohu vybrat velikost poprsí, když si nehradím operaci sama. Tak se chci zeptat jakou velikost budu mít? Abych nakonec neměla prsa žádná, to by manžela nepotěšilo, mne by záda nebolela, ale prsa bych si vycpávat nechtěla! Nebo se volí varianta úměrná postavě? děkuji Michaela

Dobrý den,
zmenšovací operace prsů jsou velmi časté výkony a chápu, že jej ženy podstupují. Odkázal bych Vás ale na odpověď k příspěvku č.2503, který je skoro navlas stejný :-)
Hezký den !
T.Kydlíček


Jizva

(příspěvek číslo: 2504)
dne: 23.11. 2009

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je u Vás možnost odstranění jizvičky v obličeji u 18 měsíčního syna. Před 2 měsíci ho seknul pes pod pravé oko, na pohotovnosti mu na to dali náplasťový steh, nyní už je to zahojené a pod okem mu zůstli 2 půlcentimetrové jizvičky. Není to nijak velké, možná se to časem ztratí samo, ale nevím. Tak jsem se chtěla zeptat jestli by se s tím dalo něco udělat. Díky moc Veronika

Dobrý den,
bohužel jizvu nikdy ničím nevygumujete, nevymažete, je jenom vice či méně vidět. Vzhledem k věku Vaše syna bych jizvičku jen mastil a chránil před sluncem a nic jiného bych, pokud se jizva nezvětšuje a nezbytňuje, nedělal. Můžete mě ale také navštívit v ambulanci, kterou pro podobnou problematiku mám každé pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzen-Lochotín, vchod B, 6. patro.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zmenšení prsou ze zdravotních důvodů

(příspěvek číslo: 2503)
dne: 22.11. 2009

Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila, jakým způsobem postupovat. Je mi 22 let, měřím 159 cm a velikost prsou mám 75E-F. Již v minulosti jsem chodila na ortopedii pro velké bolesti zad a krční páteře, nyní jsem opět na analgeticích, abych mohla bez větších problémů pracovat. Je možné, že by pojišťovna (VZP)zákrok zmenšení prsou v mém případě hradila?? Jakým způsobem bych měla postupovat a je pak možné podstoupit zákrok u Vás?
Děkuji, Lenka

Dobrý den,
podmínky pro úhradu operace zdravotní pojišťovnou jsou poměrně přísné. Navrhuji proto proto sejít se, vše zvážit, promyslet a eventuálně i naplánovat. Na tomto místě to asi nerozhodneme, je mi líto. Navštivte mě tedy v mé ambulanci, kterou mám pro podobnou problematiku každé pondělí dopoledne (8,30 - 11,30hod.) ve FN PLzeň-Lochotín. Podíváme a uvidíme co by se dalo dělat.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2502)
dne: 22.11. 2009

Dobrý den, již před 5 lety jsem u Vás podstoupila plastiku nosu. Nyní uvažuji o zvětšení prsou. Informace o cenách jsem tu našla. Chci se jen zeptat, jak dlouho dané implantáty vydrží? Nebo respektive po jaké době je nutná jejich výměna???

Dobrý den,
o "výdrži" implantátů se vedou diskuze, ale žádným výrobcem není tento údaj uvedený oficiálně. Spekuluje se o cca 10 - 15 letech, ale můj názor je ten, že žena po operaci prsů má podstupovat pravidelné mammologické kontroly, jejichž součástí je i sonografické vyšetření. Při tomto vyšetření se zhodnotí i stav kvality implantátů, pokud se zjistí jeho porušení je vhodné jej vyměnit. Je třeba se tedy řídit přísně individuálně.
Hezký den !
T.Kydlíček


prosba

(příspěvek číslo: 2501)
dne: 22.11. 2009

Dobrý den, pane doktore, po dvou porodech císařským řezem mi zůstalo vytažené břicho, které je svěšené až pod jizvu. Mám problém s touto partií, nedaří se mi jej ani zhubnout.
Je problém odstranit převislou kůži , když se léčím s nefunkční štítnou žlázou? Beru 1 tabletu Letroxu 100 denně a jsem po všech kontrolách bez jiných problémů, zdráva. A kolik takový zákrok stojí?
S pozdravem Monika Krejčová

Dobrý den,
dle toho co píšete nejspíše budete vhodnou adeptkou abdominoplastiky, čili vypnutí kožnětukové vrstvy přední stěny břišní. Jedná se o operaci prováděnou v celkové anestézii trvající cca 1,5 - 2 hodiny, spojenou s hospitalizací cca 2 - 3 dny a s hojením cca 2 týdny. Kompletní cena operace (včetně dvoudenní hospitalizace a elastického prádla) činí cca 32.000,-Kč. Před operací jsou nutná podrobná předoperační vyšetření včetně endokrinologického a pokud bude vše v pořádku a Vy v kondici, nemělo by opěraci nic bránit. Vše bychom ale probrali při konzulotaci, která je naprosto nezbytná.
Hezký den !
T.Kydlíček


Koronární hypospadie

(příspěvek číslo: 2500)
dne: 21.11. 2009

Dobry den pane doktore.Měla bych k vam dotaz ma 18 měsičního syna a u obvodního lékaře mu zjistili že ma ventrální rozštěp praeputia a koronární hypospadie tak by mě zajímalo zda byste mi mohl odpovedět co to vlastně je a zda je nutná nějaka operace a jak dlouho trva popřípadě i hospitalizace.A zda je to pro to ditě bolestné vůbec nemam představu co by mu mohli provadět.Děkuji za vaši opověd s pozdravem Vavrečková

Dobrý den,
rád Vám všechno podrobně vysvětlím, ale nejdříve bych měl vašeho syna vyšetřit. Hypospádiím se na oddělení plastické chirurgie FN Plzeň, kde také pracuji systematicky věnujeme. Nejlépe by bylo, kdybyste mě navštívili nějaké pondělí dopoledne (8,30-11,30 hod.) ve FN Plzěn-Lochotín, vchod B, 6. patro. Kdybyste ale byli zdaleka pokusímwe se to vyřešit jinak.
Jezký den !
T.Kydlíček


Permalip

(příspěvek číslo: 2499)
dne: 19.11. 2009

Dobrý den,pane doktore,chtěla bych se zeptat,jestli také používáte ke zvětšení rtů přípravek permalip.Děkuji

Dobrý den,
nikoliv, je mi líto, ale s Permalipem nepracuji, používám jiné materiály.
Hezký den !
T.Kydlíček


zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 2498)
dne: 19.11. 2009

Dobrý den, na internetu se marně snažím vyhledat výsledky Vaší práce. Jsou nějaké fotografie (konkrétně zvětšení prsou) zveřejněné? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
máte pravdu, nikde na internetu fotografie mých pacientek nenajdete. Jsem totiž zásadně proti podobné prezentaci estetické chirurgie a mám k tomu několik pádných důvodů. Hlavním důvodem je to, že snadno uvedou ženu v omyl a to tím, že ženy mají tendenci je považovat za jakousi formu katalogu kde si stačí vybrat... Jenže význam fotogalerie je zcela jiný a fotografie potřebují komentář, aby byly užitečné ! Proto fotky ukazuji až při konzultaci a s doprovodem tak, aby bylo jasné proč je to jak je to a proč to není jinak. Navíc jsem se už setkal s tím, že byly fotografie z mého webu staženy a objevily se někde úplně jinde. A v neposlední řadě i estetická chirurgie je medicína a zdá se mi, že podobná reklama pro ní není vhodná. Asi se mnou leckdo souhlasit nebude a řada kolegů určitě nebude, ale je to můj názor na věc, ke kterému jsem došel na základě letitých zkušeností. Svým způsobem mi za pravdu mi dávají i restriktivní pravidla upravující podobné prezentace např. v Německu.
Myslím si, že lékaře by si klientka měla vybírat podle jiných pravidel, než je fotogalerie, která je jakousi výkladní skříní a kam každý dává jen top své práce a vystavuje pouze úspěchy. Měla by se podívat, zda lékař je či není atestovaný plastický chirurg, zda je či není na seznamu certifikovaných estetických chirurgů, kde pracuje, jaké jsou na něj reference. Důležitý je pak i osobní dojem, který získáte při konzultaci a jaký pohovor vůbec byl, zda Vám byly vysvětleny okolnosti operace, její podstata, komplikace, pooperační péče apod., to zda lékař hovoří srozumitelně, nabídne Vám alternativy (jsou-li jaké) atd. Zkrátka vybrat si lékaře je proces, který má směřovat k tomu, aby se vytvořila spolupráce klient(ka)-lékař na jejímž konci bude spokojenost obou.
Hezký den !
T.Kydlíček


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 2497)
dne: 16.11. 2009

Dobrý den,chtěla bych si u vás nechat zmenšit prsa.Je mi 31 let 156/67 a velikost prsou mám 80E/F.Jsem 9 měsíců po porodu a z toho už 7 nekojím.Během těhotenství jsem pribrala 15kg,ktere jsem po porodu už i schodila,ale před těhotenstvím jsem užívala hormony k otěhotnění po kterých jsem přibrala 17kg a těch se nemůžu vůbec zbavit.Chtěla bych vědět, co mám proto udělat, abych si třeba domluvila termína jak postupovat dál.O operaci mám opravdu velký zájem.Kolik to asi tak stojí.předem děkuji za odpověď .Nikol

Dobrý den,
to hlavní co je třeba udělat je, abychom si domluvili konzultaci:-)Při ní vše důkladně probereme, zvážíme a třeba i naplánujeme. Kontaktovat mě můžete na č. 603 838 838 nebo na mailu kydlicek@fnplzen.cz. Kompletní cena (tedy operace+dvoudenní hospitalizace+elastická podprsenka)činí 32.000,-Kč.
Hezký den !
T.Kydlíček


navus flameus

(příspěvek číslo: 2496)
dne: 15.11. 2009

Dobrý den.12letá dcera má od narození na zádech nevus flameus, velikosti 10 krát 8 cm.Dalo by se to odstranit?A jaká by byla cena?Děkuji

Dobrý den,
nejdříve ze všeho Vám doporučuji obrátit se na kožní kliniku FN Plzeň-Bory, pav. 22, přízemí vlevo, kde kolegové zváží ošetření speciálním laserem. Pokud oni laser shledají za nevhodný pak mě navštivte v ambulanci, kterou pro podobnou problematiku mám každé pondělí dopoledne ve FN Plzeň Lochotín (8,30 - 11,30 hod.) a zvážíme další postup.
Hezký den !
T.Kydlíček


uvolněné poprsí

(příspěvek číslo: 2495)
dne: 13.11. 2009

Vážený pane doktore,
je mě 35 let,mám za sebou dva porody a nejsem spokojená se svým poprsím. Mám poprsí uvolněné vel.D,ale jinak jsem hubená V168/55kg.Chtěla bych velikost svého poprsí C a zpevnit ho. Můžete my v krátkosti napsat,co bych musela absolvovat a kolik
by mě případný zákrok stál?
Předem děkuji Zuzana P.

Dobrý den,
pokusím se to shrnou krátce a výstižně :-)Z toho co píšete budete asi vhodnou adeptkou modelace prsů. Při této operaci prsa získají ženský, kapkovitý tvar a můžeme upravit i velikost. ve Vašem přípdě asi lehce zmenšíme. Jedná se o opertaci v celkové anestézii, spojenou s obvykle dvoudenní hospitalizací a dvoutýdenním hojením.Pokud pracujete např. v kanceláři, obvykle stačí 2 týdny volna, pak je možné již jít do zaměstnání. Kompletní a konečná cena (operace+hospitalizace 2dny+elastická podprsenka) by pak činila 32.000,-Kč.Konzultace, při které vše důkladně probereme a zvážíme je ale naprostou nezbytností.
Hezký den !
T.Kydlíček


Nadbytek kůže na prsou

(příspěvek číslo: 2494)
dne: 10.11. 2009

Nemám ve svém věku(43 let) ambice na pevná uniformní ňadra, ale gravitace a 3 porody způsobily, že moje bradavky při čelním pohledu směřují k zemi. Představovala bych si zkrácení kůže bez většího zásahu do prsní tkáně, ideálně v lokální anestezii. Problém mě docela trápí, z druhé strany nejsem úplně ztotožněna s filosofií plastické chirurgie rp. nechci si zbytečně zahrávat dokud jsem zdravá.

Existuje nějaká zlatá střední cesta?

Dobrý den,
asi Vás zklamu, ale jediná možnost jak Vás zbavit trápení o kterém píšete je operace, jmenovitě modelace prsů. Jedná se o operaci středního rozsahu, prováděnou v celkové anestézii za obvykle dvoudenní hospitalizace. Je to častý výkon a má pěkné výsledky. Operaci tohoto typu si však v místní anestézii nedovedu představit...
Hezký den !
T.Kydlíček


vousy

(příspěvek číslo: 2493)
dne: 10.11. 2009

Vážený pane doktore,
můj problém se týká růstu vousů.Je mi 32 let a trápím se řídkým porostem vousů na mé tváři.Někde jsem se doslechl,že je možné i toto řešit nějakým zákrokem.Rád bych věděl,jestli vaše klinika náhodou neprovádí nějaké zákroky,případně kam bych se měl obrátit.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
pokud Vás trápí vousy v lopkalizacích, kde by být neměli, pak bych doporučoval laserovou depilaci. je to rychlé a účinné řešení zejména, když jsou vousy tmavé. Obraťte se proto na nějaké laserové cetrum, určitě Vám tam pomohou.
Hezký den !
T.Kydlíček


Podbradek

(příspěvek číslo: 2492)
dne: 10.11. 2009

Dobrý den je mi 27 let a mám opravdu velký podbradek, přibrala jsem a na podbradku je to vidět opravdu hodně. je nějaká možnost odstranění podbradku a jaká je prosím cena a hospitalizace. Jak dlouho se čeká před na objednání? Děkuji Vám a přeji krásný den. Katka

Dobrý den,
pokud je podbradek tvořen tukovým podkožním polštářem a nikoli tvarem krku danám svalovou anatomií, pak by v úhau přicházela liposukce v místním umrtvení provedená jako ambulantní výkon, tedy výkon bez hospitalizace. Cena operace by se pak pohybovala okolo 9.000,- Kč. Čekací doba se trvale pohybuje okolo 1,5 - 2 měsíců, ale bych Vám při konzultaci vše důkladně vysvětlil. Setkání si můžeme domluvit tlf. na č. 603 838 838, event. 603 898 514 či mailem na adrese kydlicek@fnplzen.cz.
Hezký den !
T.Kydlíček


<< < 41 / 131 > >>