Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.

Areál fakultní nemocnice Plzeň, vchod C „stará“ budova, 6. patro

Přidat nový dotaz +


Operace víček - návrat k původnímu stavu

(příspěvek číslo: 3552)
dne: 12.09. 2017

Dobrý den, jsem 2 měsíce po operaci horních víček a nejsem spokojená s výsledkem. Vždy jsem měla spadlá víčka, po operaci mám ale víčka vytažená příliš nahoru a vypadám úplně jinak. Je nějaká možnost alespoň částečně vrátit původní stav? Myslím nejaké výplně pod obočí? Je možné, že časem opět víčka klesnou do původního stavu?
Lze nějakým způsobem víčka opět vytahat masážemi?
Děkuji a přeji hezký den, Jana


Operace víček - návrat k původnímu stavu

(příspěvek číslo: 3551)
dne: 12.09. 2017

Dobrý den, jsem 2 měsíce po operaci horních víček a nejsem spokojená s výsledkem. Vždy jsem měla spadlá víčka, po operaci mám ale víčka vytažená příliš nahoru a vypadám úplně jinak. Je nějaká možnost alespoň částečně vrátit původní stav? Myslím nejaké výplně pod obočí? Je možné, že časem opět víčka klesnou do původního stavu?
Lze nějakým způsobem víčka opět vytahat masážemi?
Děkuji a přeji hezký den, Jana


Augmentace prsou

(příspěvek číslo: 3550)
dne: 31.08. 2017

Dobrý den,
Mela bych zájem o zvětšení prsou jsem po dítěti a chci vypadat dobre . Ale chtela jsem vedet zda provádíte zvětšení prsou i na splátky .dekuji Zaneta


Abdominoplastiks

(příspěvek číslo: 3549)
dne: 31.08. 2017

Dobrý den.Jsem 2 roky po bariatrické operaci (plikace) a povedlo se mi zhubnout 50kg.Bohužel mi zůstalo hodne povislé k?že na břiše.Je mi 32 let a je to pro mě velice nepříjemné jak po estetické tak zdravotní stránce.Vím,že je to asi divné,ale boli mě to při sezení a hlavně sportu.Teď mě čeka sono pro vyloučení nebo potvrzení kyly a myslím,že tam bude i menší rozestup svalů.Chci se zeptat zda existuje možnost hrazení pojišťovnou?Předem děkuji za odpověď.Kotešová


Otoplastika u dětí

(příspěvek číslo: 3548)
dne: 28.08. 2017

Dobrý den, dceři(5let) odstávají ouška,je možné u Vás provést výkon při celkové anestezii?A proplácí výkon pojišťovna 205? Děkuji Pelikánová


Úprava paží

(příspěvek číslo: 3547)
dne: 20.08. 2017

Dobrý den pane doktore,
mám na vnitřní straně paží výrazné strie již mnoho let a velmi povolenu kůži. Zajímalo by mne jeli možná nějaká redukce a na kolik zhruba navrhovaný zákrok vyjde.
Děkuji


horní víčka

(příspěvek číslo: 3546)
dne: 20.07. 2017

Dobrý den pane doktore,

začala mi přepadávat horní víčka a ráda bych se domluvila na konzultaci ohledně zákroku. Psala jsem Vám e-mail, ale bez odezvy.
Děkuji. M.K.


Modelace prsou

(příspěvek číslo: 3545)
dne: 17.07. 2017

Dobrý den, měla bych takovou otátzku, nejsem spokojená s tvarem i velikostí mých prsou, chtěla bych podstoupit jejich a teď nevím, zda modelace spadá zároveň i do zmenšení prsou??? Tedy zda když je chci mít menší ,nyní mám 70 E-F , budou operací - zmenšení - i vymodelovaná?= nebudou malá a viset.....zmenšení dvorce. Budu si muset uhradit oba zákroky? Zmenšení i modelaci?Děkuji za informaci.I.K.


Srůsty po liposukci

(příspěvek číslo: 3544)
dne: 3.07. 2017

Dobrý den, jsem měsíc po liposukci břicha. Udělaly se mi srůsty v podkoží nad pupkem. Nemohu se ani protáhnout. Břicho táhne. Je možné toto nějak řešit?
Dějuji. Nováková


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3543)
dne: 1.07. 2017

Dobrý den, byla jsem na zmenšení prsou asi před 5 lety ze zdravotních důvodů. Operaci plně hradila pojišťovna. Operce proběhla v době po menopauze, po operaci jsem měla prsa č.3. Asi po 3 až 4 letech po operaci se prsa zase zvětšila jako před operací. Váhu mám pořád stejnou jak před, tak po operaci. Objevují se zase potíže s krční páteří...bolesti hlavy a krční páteře. Je možná další operace zmenšení prsou? Děkuji za info.


Oční víčka

(příspěvek číslo: 3542)
dne: 12.06. 2017

Dobrý den, pane doktore,
mám nadměrné kruhy pod očima, které působí velmi unaveně a zajímalo by mě, zda je možné toto řešit. Nejedná se o klasicky povadlou kůži. Absolvoval jsem i vyšetření kardio a štítné žlázy a vše je vpořádku.


Děkuji za vašI odpověď

M.Ř


Asimetrie prsou

(příspěvek číslo: 3541)
dne: 9.06. 2017

Dobrý den, trápí mi asimetrie prsou, byla jsem na vyšetření na sonu a jelikož jsem po porodu a kojit už nebude, chci to řešit. U mě je rozdíl 2 velikostí (levá A, pravá C) a p. doktorka mi řekla, že na pracovišti fn lochotin je možné, že tuto operaci zaplatí pojišťovna. Je to pravda? Velice mi to trápí, děkuji za odpověď :)


Odstranění znaménka

(příspěvek číslo: 3540)
dne: 4.06. 2017

Dobrý den, odstraňujete mateřská znaménka a jaká je cena? Potřebuji odstranit synovi(10 let). Děkuji Nedelkova


tukové polštáře v podpaží

(příspěvek číslo: 3539)
dne: 18.05. 2017

Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat zda odstraňujete tukové polštáře v podpaží, popř. jakou metodou a cena za tento zákrok. Děkuji


Podbradek

(příspěvek číslo: 3538)
dne: 5.05. 2017

Dobry den, je mi 27 let a trapi me velky podbradek. Jinak jsem stihle postavy (177cm, 58kg). Mohu se zeptat, jak by probihala predoperacni vysetreni, prubeh rekonstrukce a rekonvalescence? Popripade kolik by zakrok stal?

Dekuji moc,
Novakova L.


Podbradek

(příspěvek číslo: 3537)
dne: 5.05. 2017

Dobry den, je mi 27 let a trapi me velky podbradek. Jinak jsem stihle postavy (177cm, 58kg). Mohu se zeptat, jak by probihala predoperacni vysetreni, prubeh rekonstrukce a rekonvalescence? Popripade kolik by zakrok stal?

Dekuji moc,
Novakova L.


Liposukce

(příspěvek číslo: 3536)
dne: 21.04. 2017

Dobrý den,
jsem muž a chtěl bych podstoupit liposukci břicha a boků. Pokud bych tento zákrok podstoupil,musím pak po zbytek života držet dietu? Mám rád jídlo a nechtěl bych investovat částku,že budu rok štíhlejší.
Děkuji za odpověď


Abdominoplastika

(příspěvek číslo: 3535)
dne: 18.04. 2017

Dobrý den, pane doktore,
před lety jsem u Vás podstoupila liposukci stehen a boků a byla jsem velice spokojena. Nyní velice vážně uvažuji o abdominoplastice a po předešlé skvělé zkušenosti se znovu obracím na Vás. Je mi 36 let a jsem po třech přirozených porodech. Následky jsou patrné. Na podzim bych ráda tuto představu zrealizovala, kdy nejmladšímu dítěti budou již 2 roky a navíc plánuji ještě něco zhubnout. Chtěla bych se zeptat, jestli vyšetření břicha, zda mám (či nemám) rozestup břišních, svalů, příp. kýlu, je nutné si zařídit před konzultací s Vámi, nebo zda toto vyšetření provádíte sám. Dále by mě zajímalo, zda se provádí zároveň i liposukce přebytečného tuku z břicha, resp. z pasu. Ačkoliv jsem v mládí mívala velice výrazně štíhlý pas, po porodech mám naopak v těchto partiích tzv. pneumatiky, takže pas není vůbec čitelný. Pneumatiky mám trochu i na zádech v partii pod podprsenkou, což je hodně viditelné v jakémkoliv triku. Podotýkám, že tento problém přetrvával i po výraznějším zhubnutí. Tj. zda je možné v rámci jedné operace odsát i tyto nedostatky.
Děkuji za odpověď.
Markéta L.


nespokojenost s výsledkem po zvětšení prsou

(příspěvek číslo: 3534)
dne: 30.03. 2017

Dobrý den pane doktore,
jsem cca 1 rok po augmentaci, s výsledkem nejsem bohužel spokojená, nejde o nespokojenost s velikosti, ale s tvarem prsů. Mám kulatý implantát 350 ml eurosilicone . Z doby, kdy jsem měla svá přirozená prsa, jsem byla zvyklá mít prsa v určité výšce, pak po 2 dětech jsem o prsa téměř přišla, byla "vykojená" a nyní po vložení implantátů mám prsa nezvykle nízko a o dost víc do stran, požadovaný pěkný dekolt a "žlábek" nemám bohužel ani, když jsem oblečená v podprsence.
Má otázka je taková, zda jde prsa zvednout a dát více k sobě, aniž bych musela podstoupit úplnou výměnu za jiné implantáty. Prostě zda jde udělat korekci stávajícího stavu.
Děkuji za odpověď.


Operace břicha

(příspěvek číslo: 3533)
dne: 30.03. 2017

Dobrý den,p. doktore,
chtěla bych se informovat,jestli je možné proplácení abdominoplastiky pojištovnou, je mi 45let, mám po operacich cist, odstranění vaječníku a vejcovodů v pravé části a také po dvou císařských řezech, jizvu mám přes celé břicho,docelá časté bolesti v oblasti jizvy i bulky, také problémy s bederní páteří.
Děkuji za odpověd
S přáním hezkého dne
Silvie Jurošková


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3532)
dne: 21.03. 2017

Dobrý den, bylo by možné čerpat zmenšení prsou ze zdravotních důvodů ( bolest zad a časté migrény)hrazené pojištovnou a kdo toto potvrzení má vydat, neurolog či ortoped? Děkuji za odpověd, je možné konzultovat zmenšení prsou u Vás osobně a bezplatně?

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a za dotaz ! Ano, v indikovaných situacích to možné je, nicméně musí se posoudit, zda Vaše potíže jsou v příčinné souvislosti právě s prsy. Toto posouzení provádí pracoviště, které za indikaci zodpovídá a operaci provádí, vyšetření mammologem, neurologem a ortopedem jsou spíše doplňkem tohoto rozhodnutí. Navštívit mě můžete jakékoliv pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku.
Hezký den
T.kydlíček


Zmenšení prsou

(příspěvek číslo: 3531)
dne: 14.03. 2017

Dobrý den, chci si nechat zmenšit prsa a jelikož již několik let pobírám částečný invalidní důchod, přiznaný k bolestem zad, zejména plotýnek, můj dotaz zní, zda by bylo možné podstoupit operaci na vrub pojišťovny a uznat operaci ze zdravotních důvodů. Děkuji za odpověď. Pavla H.

Dobrý den,
děkuji Vám za důvěru a dotaz ! Stejné problematice a podobnému dotazu jsem se věnoval před chvilkou, podívejte se tedy, prosím, na přecházející příspěvek, kde jsem vše shrnul. Navrhuji se setkat a na vše se společně podívat, pak je možné najít nějaké vhodné řešení.
Hezký den !
T.Kydlíček


Plastika briska na prvnim clanku orstu u leve ruky

(příspěvek číslo: 3530)
dne: 14.03. 2017

Dobry den,mam k Vam prosbu.V praci jsem si odrizla brisko na prvnim clanku prstu na ukazovacku leve ruky,v nemocnici mi navrhli plastiku briska.Chtela jsem Vas poprosit o cenu zakroku,i kdyz to mam po pracovnim uraze.Dekuji za odpoved.M.

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz ! Bez znalosti škod způsobených úrazem není se možné seriózně vyjádřit. Navštivte mě nějaké pondělí dopoledne (8,30 - 11,30 hod.) ve FN Plzeň-Lochotín, vchod B, 6. patro, kde mám poradnu pro podobnou problematiku. Podíváme se a uvidíme jaká se nám nabídnou řešení.
Hezký den !
T.Kydlíček


Plastika po léčbě lymfomu

(příspěvek číslo: 3529)
dne: 4.03. 2017

Dobrý den pane doktore,
Již dlouho dobu jsem si hrála s myšlenkou zvětšení prsou. mám prsa malá a díky tomu, že jsem i ramenatá, přijdu si jak "krabice". Bohužel mě ale potkala nemoc v podobě Hodgkinova lymfomu st.IIB. v listopadu 2016 jsem ukončila chemo a v lednu 2017 ozářky. Já i tělo jsme dostali zabrat, ztratila jsem na váze a zbytek prsou odešlo s tím. Ráda bych se Vás proto zeptala, po jaké době by byla operace možná? Máte s mým onemocněním a následnou plastikou zkušenosti? Dostala jsem na Vás doporučení od mé kolegyně. Děkuji předem za Vaši odpověď. Petrlíková, 31let, (1 dítě)

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz ! Nyní navrhuji vyčkat, léčba, kterou Jste prodělala byla pro Vás velmi náročná a organizmus potřebuje nyní čas na rekonvalescenci. Já osobně bych doporučil rok, ale nakonec rozhodující slovo bude mít Váš ošetřující hematolog, jehož vyjádření bude pro nás závazné. Až půjdete na další kontrolu, svěřte se mu s Vaším plánem, určitě Vám poradí dobře. Nebojte, operaci prsů zvládneme dříve, či později, je to jen otázka času, ale ten musíme zvolit obezřetně a s citem.
Přeji hezký den
T.Kydlíček


Dolni a horni vicka

(příspěvek číslo: 3528)
dne: 27.02. 2017

Chtela bych se Vas zeptat , jestli je mozne operovat vicka kdyz mam kratkozrakost a nosim dioptricke cocky ? A to -20 dioptrii , dekuji za odpoved Belobradova

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz ! Ano, možné to je, ale po dobu operace a hojení (cca 10 dní) čočky nosit nedoporučuji a je pak nutné nahradit je brýlemi.
Přeji hezký den
T.kydlíček


1 / 130 > >>